:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Tabaka bohaterem ostatniej akcji. MKS wygrał w Łomiankach

Piłka Nożna, Tabaka bohaterem ostatniej akcji wygrał Łomiankach - zdjęcie, fotografia

Gol w ostatniej akcji meczu i trzy punkty przywiezione z trudnego terenu - miniona sobota była udana dla piłkarzy MKS-u Ciechanów, którzy dzięki zainkasowaniu trzech punktów awansowali na pozycję wicelidera.

Mecz w Łomiankach zaczął się po myśli przyjezdnych, którzy już w 15 minucie egzekwowali rzut karny. Mało tego, ekipa gospodarzy musiała radzić sobie od tego momentu w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartkę obejrzał Marcin Podsiadlik, który jeszcze w poprzednim sezonie bronił zielono-biało-czerwonych barw. Niestety z jedenastu metrów pomylił się Damian Matusiak, którego intencje wyczuł golkiper KS Łomianki. Mimo to MKS nadal szukał gola na 1:0. To udało się kilkanaście minut później, kiedy piłkę do siatki skierował Tomasz Kamiński. Piłkarze z Łomianek, mimo osłabienia wcale nie zamierzali składać broni, co i raz zagrażając bramce strzeżonej przez Rafała Olszewskiego. W drugiej połowie to właśnie gospodarze byli stroną dominującą, co w końcu przełożyło się na bramkę wyrównującą. Co ciekawe golkipera znad Łydyni pokonał inny były zawodnik ciechanowskiego klubu - Łukasz Barankiewicz. W końcówce oba zespoły zagrały o pełną pulę, przez co kibice zobaczyli sporo okazji. W końcu już w piątej minucie doliczonego czasu gry piłkę na prawym skrzydle wywalczył Sebastian Tabaka i natychmiast posłał ją w kierunku pola karnego. Futbolówka nabrała takiej trajektorii, że ... wpadła "za kołnierz" bramkarzowi z Łomianek. Chwilę później sędzia odgwizdał koniec spotkania.

Zwycięstwo w Łomiankach sprawiło, że MKS z dorobkiem 11 punktów awansował na drugie miejsce w tabeli i traci tylko dwa "oczka" do prowadzącej Wisły II Płock. W nadchodzącą sobotę (16 września) ciechanowianie zagrają przed własną publicznością z Mławianką Mława.

• gość 2017-09-11 18:51:42

Los oddał to co zabrał tydzień wcześniej w meczu z Ożarowianką:). Brawa za ambicje.

Dodajesz jako: Zaloguj się