:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Szymon Kołecki stoczy swój czwarty pojedynek w MMA (wideo)

Już w najbliższą sobotę (2 grudnia) o swoje czwarte zwycięstwo w MMA powalczy Szymon Kołecki. Transmisję z gali Babilon MMA 2 będzie można obejrzeć m.in. w otwartym Polsacie.

Pierwotnie rywalem olimpijczyka miał być Kamil Bazelak, który w ostatnich dniach nabawił się jednak kontuzji, eliminującej go z występu w Legionowie. W tej sytuacji w walce wieczoru Kołecki zmierzy się z Michałem Orkowskim. Nowy przeciwnik zawodnika z Ciechanowa ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę w MMA.

Warto dodać, że podczas gali w Legionowie wystąpi również ciechanowianin Łukasz Bieńkowski. Jego rywalem będzie Rafał Haratyk. Kartę walk gali Babilon MMA 2 znajdziecie poniżej:

Walka wieczoru:

120 kg: Szymon Kołecki (3-0) - Michał Orkowski (3-1)

Karta główna:

84 kg: Łukasz Bieńkowski (5-1) - Rafał Haratyk (7-3-2)
80 kg: Adam Niedźwiedź (5-2) - Paweł Pawlak ( 12-3)
77 kg: Kamil Oniszczuk (3-0) - Paweł Karwowski (2-1-1)
120 kg: Rusłan Chapko (0-7) – Łukasz Łysoniewski (0-3)
68 kg: Damian Zorczykowski (3-1) – Michał Folc (0-1)

Karta amatorska:

66 kg: Tomasz Smyk – Hubert Lotta
93 kg: Marcin Trzciński – Paweł Grażewicz

Transmisję z gali w Legionowie będzie można obejrzeć na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport Fight a trzy główne walki (w tym ciechanowian) także w Polsacie otwartym. Start wydarzenia o godz. 19:30.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej rozmowy z Szymonem Kołeckim, na temat jego ostatniej walki oraz przygotowań do zbliżającego się pojedynku.

(fot. Bartek Zborowski)


Szymon Kołecki stoczy swój czwarty pojedynek w MMA (wideo) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się