:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Szpital w Ciechanowie w Sieci Szpitali. Dowiedz się, jakie zmiany czekają pacjentów

Służba Zdrowia, Szpital Ciechanowie Sieci Szpitali Dowiedz jakie zmiany czekają pacjentów - zdjęcie, fotografia

W związku z ustawą tworzącą tzw. sieć szpitali, w której znajdzie się również Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie, Narodowy Fundusz Zdrowia organizuje ogólnopolską kampanię informacyjną "Środa z Siecią Szpitali".

Już jutro (środa, 13 września) w ciechanowskim szpitalu będzie można uzyskać szczegółowe informacje właśnie na temat nowej ustawy. Specjaliści odpowiedzą na pytania dotyczące np. zmian w ochronie zdrowia jakie zajdą po wejściu w życie sieci szpitali, nowych regulacji a także ich wpływu na funkcjonowanie przyszpitalnych poradni.

Mobilne stanowisko mazowieckiego NFZ pojawi się na pierwszym piętrze szpitala, przy poradniach specjalistycznych. Informacje będą udzielane w godz. od 9:00 do 13:00.

Szpital w Ciechanowie w Sieci Szpitali. Dowiedz się, jakie zmiany czekają pacjentów komentarze opinie

  • gość 2017-09-13 11:08:50

    nic się nie zmieni decydenci i personel medyczny są odporni na wszelkie zmiany wystarczy iść na SOR i popatrzeć kto tam dyżuruje

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl