:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Sześć na sześć! Szymon Kołecki znowu nokautuje [wideo]

MMA, Sześć sześć! Szymon Kołecki znowu nokautuje [wideo] - zdjęcie, fotografia

Dokładnie 45 sekund zajęło Szymonowi Kołeckiemu znokautowanie rywala podczas gali Babilon MMA 4, która w ostatni piątek (8 czerwca) odbyła się w Ełku. Dla mieszkającego w Ciechanowie zawodnika była to szósta walka w oktagonie. Do tej pory wszystkie wygrał przed czasem.

Starcie z Ivo Cukem miało być jak dotąd najtrudniejszą przeprawą dla Kołeckiego. Chorwat był zdecydowanie najbardziej doświadczonym spośród wszystkich jego przeciwników i wielu ekspertów spodziewało się, że tym razem 37-latkowi zwycięstwo nie przyjdzie tak łatwo. Nic bardziej mylnego. Kołecki niemal od razu ruszył na swojego rywala, by po kilku sekundach sprowadzić walkę do parteru. Tam na Cuka spadła lawina ciosów. Chorwat co prawda zdołał się podnieść, jednak po chwili znów został sprowadzony od parteru. Po kolejnej serii ciosów sędzia przerwał walkę, co oznaczało szósty triumf Szymona Kołeckiego.

Kolejna walka olimpijczyka najprawdopodobniej odbędzie się 18 sierpnia w Międzyzdrojach, gdzie zaplanowano galę Babilon MMA 5. Rywal Kołeckiego nie jest jeszcze znany.

Walkę Szymon Kołecki - Ivo Cuk możecie obejrzeć TUTAJ.


(fot.arch. Bartłomiej Zborowski)


Sześć na sześć! Szymon Kołecki znowu nokautuje [wideo] komentarze opinie

  • Smerfi - niezalogowany 2018-06-11 20:24:35

    Brawo Szymon. Zawsze byłeś waleczny, gdy podnosiłeś ciężary też. Pozdrawiam

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl