:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C pochmurno z przejaśnieniami

Sylwester przed ratuszem w Ciechanowie w rytmie disco polo. Znamy program imprezy

Kiedy: 2017-12-31 , godzina: 21:00 | Gdzie: plac Jana Pawła II

Cztery zespoły i wokalistka disco polo wystąpią podczas nocy sylwestrowej przed Urzędem Miasta w Ciechanowie. Impreza potrwa ok. pięć godzin.

Sylwester przed ratuszem rozpocznie się o godz. 21:00. Jako pierwszy na scenie zagości zespół Effect. Na godz. 21:45 zaplanowano występ Moniki Bieńkowskiej (Mika), a na godz. 22:30 zespołu Diadem. Około godz. 23:10 wystąpi gwiazda tegorocznego Sylwestra, czyli zespół Power Play. O północy przyjdzie czas na życzenie noworoczne i pokaz fajerwerków. Po nich zagra zespół Active, a od godz. 1:00 o dobrą zabawę zadba DJ. Koniec miejskiej imprezy zaplanowano na godz. 2:00.

Sylwestra przed ratuszem organizuje Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Sylwester przed ratuszem w Ciechanowie w rytmie disco polo. Znamy program imprezy komentarze opinie

  • Ja 123 - niezalogowany 2017-12-18 10:10:13

    Super chyba się przejdę

  • gość 2017-12-18 10:21:07

    Ośrodek Edukacji Kulturalnej karmi mieszkańców Ciechanowa disco polo - no niezła edukacja kulturalna.

  • gość 2017-12-18 10:21:42

    My też bez nas nie ma zabawy

  • M - niezalogowany 2017-12-18 10:31:06

    Super kwas

  • gość 2017-12-18 10:33:18

    Ciechanów to wieś to puszcza się wiejską muzykę nic dziwnego.

  • Leon - niezalogowany 2017-12-18 11:28:54

    Super, spokojnie mogę iść spać

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 12:01:05

    Przy tej muzyce wszyscy dobrze się bawią. Komu nie odpowiada tego typu muzyka nie musi brać udziału.

  • gośka - niezalogowany 2017-12-18 12:30:24

    Zawsze marzyłam, żeby posłuchać na żywo zespołu diadem. Super sylwek się zapowiada :) jusz z koleżankami nie możemy sie doczekać :)

  • gość 2017-12-18 12:35:58

    Będziem szaleć że hoho

  • agniK kazclaiB - niezalogowany 2017-12-18 12:46:44

    co za upadek, jest tyle ambitnej muzyki na świecie, przy której można się bawić. Zamiast wciągnąć rodziny, młodzież w wyrafinowany styl to się zapodaje "to coś", przecież tego nie można nazwać muzyką. Tania zabawa pod publiczkę, dla plebsu...

  • optymista - niezalogowany 2017-12-18 13:10:17

    ludziom nie dogodzi, wzięli by nawet czołówkę rapu w Polsce i tak byłoby źle bo ludzie by gadali że nie można tańczyć... jak wybrali disco w polu to że mało ambitna... jakby wzięli klasyczną to by każdy usnął o 23... techno, ba to by starsi ludzie się nie bawili ... i tak w koło , zrozumcie że przy disco w polu najwięcej ludzi się będzie bawić jak na weselu.... jak patrze na te marudzenie to mi się płakać chcę że mamy taki naród.... a później dziwić się że PIS czy PO się nie mogą dogadać... skoro w takich błahych sprawach jest zawsze niezadowolenie części ludzi....

  • Janósz - niezalogowany 2017-12-18 13:27:48

    Fajnie. Lubię muzykę o miłości Szczepana do Krystyny. To mnie kręci. A tak naprawdę pójdę tylko dla fajerwerków i darmowego grzańca z kapuśniakiem rozdawanego o 23. Pozdrawiam wszystkie seksowne kobitki,które lubią tańczyć przy diskopolo.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 13:28:33

    Tyle pięknej muzyki a tutaj na disco polo stawiają. Jak dla mnie to niezbyt dobry pomysł :O

  • gość 2017-12-18 13:49:25

    Wszyscy mówią że disco polo, że lipa,że wieś!!! A jak przyjdą to bawią się na całego! Tak jak na weselu, bawią się do białego rana. Ciekawe czy by sie tak bawili przy innej muzyce?Zapomnieliście jak było rok temu??? Bo ja nie. Było bardzo mało osób, a teraz zobaczycie że będą tłumy.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 13:50:20

    Całe szczęście, że nie będzie zespołu Kamasutra. Kiedyś grał na festynie to większość chłopaków poleciało oglądać jak dziewczyny wywijają na scenie skąpo ubranymi tylkami. Ciężko było sprowadzić towarzystwo do domu.

  • gość 2017-12-18 14:20:30

    Podobno miał być Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz i Bajm, ale prezydent się nie zgodził...

  • Reka - niezalogowany 2017-12-18 14:21:41

    Dodona nie będzie?

  • gość 2017-12-18 14:24:24

    Podobno będzie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 14:26:22

    Nikt nie słucha a każdy zna... i ch.uj wie kogo struga pod publiczkę a założę się, że i tak pójdą. Fajnie że taka ważna impreza jaką jest Sylwester zabrzmi w rytmie disco polo a nie mózgojebów co tylko ucho wpienia. Tak trzymać!

  • Grzegorz - niezalogowany 2017-12-18 14:28:27

    będzie śpiewała przez Skype swój nowy utwór, zatytułowany zza krat

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 18:36:26

    Wszyscy kraczą że bleeee fujjjj a w Sylwestra miejsca nie będzie na placu. Liczy się ekipa....ludzie...humor...Betovenem was nie szarpną. Pozdrawiam.

  • Pezet - niezalogowany 2017-12-18 19:39:56

    Ja idę na Sylwester będzie fajna impreza przed ratuszem polecam

  • Tom - niezalogowany 2017-12-18 21:04:26

    Żeby taki syf ludziom zapodawac. Tylko wieśniaki na wsi bawią się przy takiej muzyce. Boże co za bezguście ten naród.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 21:30:20

    Każdy słucha to co lubi. Ale disco polo. Hm... O czym oni śpiewają. Bo odkąd powstała ta super muzyka , nie rozumiem o czym oni śpiewają. Graja na dwa takty. Jak się uda to i trzy. Teksty ciągle te same. Jeśli to można nazwać tekstem. Jedno co mogę przyznac, ze ma dużą słuchalności i kasę na tym trzepia konkretna. Wolałbym aby jakieś zespoły rockowe były a nawet Power metalowe. Ale w Ciechanowie,nigdy nie będzie zespołów i muzyki Power metalowej. Ludzie myślą ze to szarpi druty. A jest bardzo dużo fajnych kawałków. Fajnej muzyki. Pozdrawiam ludzi normalnych słuchających właśnie takiej muzyki. A i tych co słuchają polo polo :)

  • Gość - niezalogowany 2017-12-18 22:07:52

    Widzę że Ciechanów to bardzo wymagająca publiczność, która muzyki na światowym poziomie by chciała... I to pewnie jak zwykle za darmo, albo jeszcze żeby ktoś im płacił za przyjście, bo przecież uświetnili wydarzenie swoją obecnością xD A tak na serio to zamiast leczyć kompleksy narzekając na zespoły które chciały zagrać i na które było stać ratusz, może napiszcie projekt uchwały w sprawie podniesienia podatków, i zabezpieczenie środków w przyszłym budżecie na Imprezę Sylwestrową, a kto wie, może za rok Ciechanów będzie konkurencją dla Zakopanego. Wtedy wyjdziecie z bloku i w końcu poczujecie się lepsi, światowi i jacy tam chcecie być...

  • Bury - niezalogowany 2017-12-19 06:38:37

    Czerwone i bure i bure chodź ze mna na górę na górę! Ale wiocha!!!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-19 11:18:35

    Ale lipa discotrzaski

  • Tutti frutti - niezalogowany 2017-12-23 22:38:48

    Oby jeszcze ruchańsko młodych kurewięt było pod zamkiem i może być impreza!

  • gość WR - niezalogowany 2017-12-29 14:16:55

    Wolę w chałupie posiedzieć na DUPIE i disco polo oglądać w TVP1, bo tam na placu można zarobić w lampę i nie tylko. Kupa chołoty pijanej będzie się bujać na 2/4.

  • gość 2017-12-30 06:52:14

    Wstyd - Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO powinien zmienić pracowników. A może jeszcze przenieść z Glinojecka koncerty cygańskie. ŻENADA