:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Strażacy z Ciechanowa ratowali kota, druhowie z Glinojecka - psa

Pozostałe Interwencje, Strażacy Ciechanowa ratowali druhowie Glinojecka - zdjęcie, fotografia

Kolejne czworonogi potrzebowały pomocy strażaków. Ratownicy z Ciechanowa ruszyli na pomoc kotu, natomiast druhowie z OSP Glinojeck ratowali psa.

W ostatnią środę (7 lutego) przed godz. 20:00 ciechanowska PSP otrzymała zgłoszenie, że przy ul. Bielińskiej w Ciechanowie kot wszedł na drzewo i nie jest w stanie samodzielnie z niego zejść. Na miejscu okazało się, że futrzak był na wysokości około 6 metrów. Strażacy rozstawili drabinę, po której dostali się do zwierzaka i bezpiecznie sprowadzili go na ziemię. Kota przekazano właścicielce.

Z kolei wczoraj (czwartek, 8 lutego) przed godz. 9:00 wpłynęło zgłoszenie o psach, które znajdują się na zamarzniętym rozlewisku przy ul. Wiejskiej w Glinojecku. Po dojeździe zastępu OSP Glinojeck okazało się, że pomocy potrzebuje jeden pies. Zwierzę znajdowało się na cienkim lodzie. Strażacy przy użyciu specjalnego kombinezonu oraz sań lodowych zdołali bezpiecznie sprowadzić go na brzeg. Drugi z czworonogów zdołał wydostać się z rozlewiska o własnych siłach.

Strażacy z Ciechanowa ratowali kota, druhowie z Glinojecka - psa komentarze opinie

  • Koko - niezalogowany 2018-02-09 18:16:15

    Straż zwierzęca :)

  • Smerfi - niezalogowany 2018-02-09 19:51:48

    Służba to służba każdego trzeba ratować

  • Gość - niezalogowany 2018-02-10 17:01:34

    Służba, nie drużba. Kot, też człowiek.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl