:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Strażacy w Szkole Podstawowej w Kraszewie (zdjęcia)

Około 160 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kraszewie wzięło udział w akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny", zorganizowanej przez Komendę Powiatową PSP w Ciechanowie pod patronatem MSWiA.

Strażacy, wspólnie z mistrzem kominiarskim Zbigniewem Szczepańskim, m.in. uwrażliwili najmłodszych na zagrożenia płynące z nieszczelnych instalacji grzewczych oraz zatrucia tlenkiem węgla. Podczas akcji odbyła się dyskusja na temat sposobów ratowania życia, a także zajęcia praktyczne z udzielania pierwszej pomocy. Strażacy zapoznali też uczniów z kulisami swojej pracy oraz omówili zagadnienia dotyczące zachowania przepisów przeciwpożarowych, jak również zasady korzystania z numerów alarmowych. Odbył się również pokaz sprzętu medycznego i wyposażenia jednostek ratownictwa.

Na zakończenie kierownik ciechanowskiej Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Krzysztof Bieńkowski przekazał uczniom elementy odblaskowe.

(fot. KPPSP Ciechanów)

Strażacy w Szkole Podstawowej w Kraszewie (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się