:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Strażacy usuwają skutki porannych burz. Podjęli kilkadziesiąt interwencji (zdjęcia)

Ciechanowska straż pożarna od rana usuwa skutki burz, które przeszły nad powiatem ciechanowskim. Najwięcej interwencji dotyczy powalonych drzew i zerwanych linii energetycznych. W wielu miejscowościach wciąż nie ma prądu.

Do godz. 11:00 strażacy na terenie całego powiatu wyjeżdżali już do blisko 40 zdarzeń. Większość z nich dotyczyła usunięcia powalonych drzew lub gałęzi, które blokowały drogi, m.in. na trasie Ciechanów - Glinojeck, o czym informował nasz Czytelnik. Nie brakowało też innych zdarzeń. W Gumowie odnotowano dwa przypadki zerwania linii energetycznych, drzewa uszkodziły też linie w Kondrajcu, z kolei w Ciechanowie na ul. Sońskiej uszkodzona została linia telekomunikacyjna. Do pożaru transformatora doszło w miejscowości Janowięta w gminie Opinogóra Górna, natomiast na ul. Świętochowskiego w Ciechanowie na blaszane garaże przewróciło się drzewo.

Strażacy systematycznie usuwają skutki burz i podkreślają, że ostateczna liczba zdarzeń może być większa. Przypominamy, że na Mazowszu burze mogą występować jeszcze do piątku do godzin wieczornych.

Strażacy usuwają skutki porannych burz. Podjęli kilkadziesiąt interwencji (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się