:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Strażacy interweniowali w drukarni. Doszło do pożaru

Pożary, Strażacy interweniowali drukarni Doszło pożaru - zdjęcie, fotografia

W ostatnią sobotę (26 sierpnia) ciechanowska straż pożarna wyjechała do pożaru w drukarni przy ul. Niechodzkiej. Doszło tam do awarii jednej z maszyn.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do komendy PSP około godz. 12:10 za pośrednictwem automatycznego systemu wykrywania pożarów. Na miejsce skierowano dwa zastępy strażaków. Po dojeździe okazało się, że doszło do niewielkiego pożaru maszyny drukującej. Jeszcze przed przybyciem straży, pracownicy drukarni stłumili ogień przy użyciu gaśnic i agregatu CO2. Strażacy dogasili pożar i oddymili miejsce, w którym doszło do zdarzenia.

Cała interwencja trwała nieco ponad pół godziny. Pożar nie zakłócił pracy pozostałej części zakładu, nie było też konieczności przeprowadzenia ewakuacji. Przyczyną powstania ognia był usterka techniczna maszyny. Zaraz po zdarzeniu pracownicy przystąpili do naprawy urządzenia.

(fot.arch. PSP)

Strażacy interweniowali w drukarni. Doszło do pożaru komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się