:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Startują z innego komitetu wyborczego. Zostaną usunięci z PiS [wideo]

24/09/2018 12:35

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości, którzy w nadchodzących wyborach samorządowych bez zgody zarządu okręgowego wystartują z list innych komitetów wyborczych, zostaną w trybie natychmiastowym usunięci z PiS - zapowiedziała podczas sobotniej konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości poseł Anna Cicholska.

To pokłosie powstania w Ciechanowie Komitetu Wyborczego Wyborców "Prawi i Solidarni", który zarejestrował swoich kandydatów w wyborach do Rady Miasta Ciechanów oraz Rady Powiatu Ciechanowskiego. - Ci ludzie działają zdecydowanie przeciwko nam. Podzielić nas chcą członkowie naszej partii - mówiła m.in. poseł Cicholska. Całe wystąpienie dostępne jest w materiale wideo.

Przypominamy, że wszystkie listy zarejestrowanie w wyborach do rad miasta i powiatu znajdziecie na naszym portalu w zakładce "Wybory".

Reklama

Startują z innego komitetu wyborczego. Zostaną usunięci z PiS [wideo] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 12:50:10

    Jak ona cedzi słowa...

  • Mieszkańcy domów Rawicz, Wronk - niezalogowany 2018-09-24 13:01:29

    My będziemy głosować na PO i KO.

  • gość 2018-09-24 13:43:47

    nie chce się słuchać przez ta długie pauzy i intonację głosu czy tak trudno mówić z głowy, zamiast czytać z kartki????

  • gość 2018-09-24 13:58:24

    "mówić z głowy" ha, ha, ha

  • Towarzysz - niezalogowany 2018-09-24 14:19:17

    Przemówienie które porwie wyborców hehe.

  • gość 2018-09-24 14:23:53

    Czy to dzięki wójtowi gminy Regimin miała pani stanowisko dyrektora, wysokie uposażenie nie tylko z wynagrodzenia ale także z projektów unijnych, a teraz niewdzięczna wystawia mu pani kandydata? Z jaką łatwością mówi pani o innych, a u siebie belki nie widzi? "Czy nie jest to działanie przeciwko swojemu żywicielowi?" Mówi pani, że "na usta ciśnie się tylko jedno określenie, ale przez delikatność nie wymieni tego słowa". Pyta pani jak nazwać człowieka, który za tym wszystkim stoi? Może zapytajmy mieszkańców Ciechanowa i powiatu ciechanowskiego, do którego się pani odwołuje, jak nazwać takiego człowieka. Jeśli, macie jakieś skojarzenia to proszę poniżej.

  • gość 2018-09-24 14:33:18

    Barabasz?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 15:01:49

    Jak mówić z głowy w której pustka i hula wiatr :)

  • gość 2018-09-24 15:06:38

    Diabeł tkwi w szczegółach o których Pani nie wspomina, np o tym że była Pani oskarżona o hejt na swoim koledze partyjnym, o tym że doniosła Pani na innego swojego kolegę partyjnego do biskupa. Czyżby krótka pamięć, a teraz wszechogarniające zdziwienie jak można? Doprawdy uważam Panią za świetną aktorkę, i te budowanie napięcia....Konflikt wewnętrzny w partii wymownie świadczy o jej członkach, a rozłam sukcesów nie wróży, oj nie wróży....

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 15:20:00

    Przykro ze we własnym gronie sie nie dogadali, szkoda ta Pani pociągnie Ciechanowski PiS na dno

  • gość 2018-09-24 15:24:08

    Podobno w szkole już brała udział w przedstawieniach?

  • gość 2018-09-24 16:06:36

    żenada pisowska

  • gość 2018-09-24 18:18:07

    jak ta Pani mogla zostac wybrana na posla? wiele osob madrzej sie wypowiada zaczepionych w sadzie ulicznej

  • Leon - niezalogowany 2018-09-24 21:08:27

    Niech się żrą między sobą pisiory. Może ta partia destrukcji, zakłamaniai chytrości i rujnowania Polski przestanie w końcu istnieć

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 21:23:39

    Ta Pani to już nie wie kogo sobie dobierać bo prawdziwi Pisowcy są z Panem Kołakowskm. A tu żenada przygarnia starych komuchów. Prawi i solidarni wstydzą się z Pani odłamu startować czy Pani tego nie rozumie, takie trudne ,,, ojej

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 21:24:50

    Przebierańcy idą na zieloną trawkę.

  • gość 2018-09-25 08:44:58

    Czyżby powiało Gomułką, który był cynicznym graczem, który wykorzystywał dla własnej władzy i swojej partii wszelkie metody, aby tylko utrzymać się na stołku?

  • #CiechanowFirst - niezalogowany 2018-09-25 09:00:11

    Dziękujmy Cicholskiej. Dziękujmy, za to że trwa!. Gdyby nie ona i jej prywatne wojenki (w polityce nazywamy to: polityką personalną) PIS (bo PIS to Cicholska?) dalej by umacniał swoją władzę. A tak pomalutku, pocicholskiemu zostaną odsunięci. Szkoda tylko tych młodych, którzy pełni ideałów chcą coś zmieniać i dają się omamić takiej Cicholskiej. Dziś tylko napuszcza ludzi na siebie - stara i sprawdzona metoda... Jeżeli dziś nie potrafi wypracować porozumienia to jak wypracuje porozumienie po wyborach?

  • gość 2018-09-25 09:29:46

    Słyszałam, że wystawiając Kołakowską chce podzielić ludzi w Regiminie i pokazać że ona tam rządzi. Jest cyrk w Ciechanowie może być w Regiminie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 11:55:27

    P i S ma piekne idealy pro ludzkie niech prywata nie zniszczy dobrych zmian .Ludzie opanujcie sie .

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 11:56:24

    P i S ma piekne idealy pro ludzkie niech prywata nie zniszczy dobrych zmian .Ludzie opanujcie sie .

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 13:37:32

    Kto to w ogole.jest ta kobita? Z choiny sie urwala I gwiazde udaje

  • gość 2018-09-25 16:58:19

    Jak się zacietrzewiła?

  • gość 2018-09-26 22:47:58

    bardzo fajne wystąpienie

  • gość 2018-09-26 22:55:11

    bardzo fajne wystąpienie

  • gość 2018-09-27 14:47:25

    Wszędzie w kolorze czerwonym, celowo aby była " bardziej " zauważalna,taka czerwień to musi przypomnieć pewien zapomniany okres .................

  • gość 2018-09-28 09:06:35

    Ło matko a kto się dorwał do władzy i zaczął tępić swoich? PiS + to prawdziwy anty PiS jedyna prawdziwa opozycja, która jaka się nie ugnie i nie wejdzie w koalicje za żaden stołek :) Prezydent Kosiński powinien im flaszkę postawić bo pojawienie się Adamiaka to pierwszy akt tragedii Rutkowskiego :)

  • gość 2018-10-01 21:29:30

    Już nie są członkami PiS