:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Starostwo ponawia nabór na wolne stanowisko urzędnicze

Rynek Pracy, Starostwo ponawia nabór wolne stanowisko urzędnicze - zdjęcie, fotografia

Osoby na stanowisko do spraw administracji architektoniczno-budowlanej ponownie poszukuje Starostwo Powiatowe w Ciechanowie. Nabór potrwa do 15 lutego.

Nabór na stanowisko był już prowadzony w styczniu, jednak ostatecznie nikt nie został zatrudniony. Teraz oferta została ponowiona. Kandydaci muszą m.in. posiadać wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia na kierunku budownictwo lądowe - specjalność konstrukcyjno-budowlana, sanitarna lub elektryczna albo wykształcenie średnie techniczne budowlane (w przypadku wykształcenia średniego wymagany jest minimum 3-letni staż pracy w zawodzie lub w organach administracji architektoniczno-budowlanej bądź organach nadzoru budowlanego). Ponadto osoby ubiegające się o angaż muszą wykazać się znajomością Kodeksu postępowania administracyjnego i Prawa budowlanego.

Dokumenty należy składać do 15 lutego do godz. 16:00 w siedzibie Starostwa przy ul. 17 Stycznia 7 (pokój 108). Szczegóły dotyczące naboru można znaleźć na stronie stciechanow.bip.org.pl.

Starostwo ponawia nabór na wolne stanowisko urzędnicze komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-13 20:09:48

    A co nikt wam się nie zgłosił z PSL i trzeba nabór powtórzyć.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl