:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Spotkanie z Kulturą w Ciechanowie. Gościem Dariusz "Ex Pert" Eckert

Kiedy: 2018-04-26 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT

Już w najbliższy czwartek (26 kwietnia) Fabryka Kultury Zgrzyt i COEK Studio zapraszają  na kolejne Spotkanie z Kulturą. Gościem Mirosławy Lewandowskiej - Wołosz będzie Dariusz Eckert - krakowski poeta, murarz i chuligan.

Urodził się w lipcu, 1964 w Krakowie. Zaangażowany w wiele różnych przedsięwzięć artystycznych w dziedzinach literatury, muzyki i teatru. Drukowany między innymi w Szafie, Dozie, Obok, Pograniczach, Arteriach, Red i Prowincji oraz w  licznych zbiorach tematycznych. Zamieszczany też w wielu cyfrowych nośnikach literackich np. „Helikopter”. Wokalista i autor tekstów grupy INKWIZYCJA.

W kwietniu 2008 nakładem wydawnictwa Bifrost z Krakowa wydał zbiór wierszy i krótkich opowiadań pt. „Mój anioł”. W 2009 wydał zbiór bajek „Król Pafnucy” (Debit). W 2012 roku po odbiciu się od wielu drzwi Warszawska Firma Wydawnicza wydała powieść „Kamienicę”. Za tą ostatnią nominowany do nagrody Angelusa.

Początek spotkania o 20:00. Wstęp jak zawsze wolny. 

Spotkanie z Kulturą w Ciechanowie. Gościem Dariusz "Ex Pert" Eckert komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl