:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Spotkanie z Kulturą - Piotr Banach

Kiedy: 2017-05-18 , godzina: 18:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Spotkanie Kulturą Piotr Banach - zdjęcie, fotografia

Fabryka Kultury Zgrzyt i COEK Studio zapraszają na kolejną edycję Spotkania z Kulturą. Tym razem w gościnne progi Zgrzytu zawita Piotr Banach.

To założyciel i lider zespołów Hey (w latach 1992-99), Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, a także muzyk wielu szczecińskich zespołów, między innymi grupy Kolaboranci, pomysłodawca i główny kompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej "Puk, puk", oraz producent, autor tekstów i multiinstrumentalista. Spotkanie poprowadzi dziennikarka KRDP Edyta Szewczyk, która spróbuje dowiedzieć się od gościa m.in. dlaczego w 1999 roku odszedł z będącego u szczytu popularności Heya, jak wygląda polski przemysł muzyczny od podszewki, dlaczego zakończył działalność Indios Bravos i jakie wiążę nadzieję z nowym projektem BAiKA. 

Po spotkaniu odbędzie się koncert duetu BAiKA, czyli Banach i Kafi - Katarzyna Sondej, który pojawił się na polskiej scenie muzycznej w 2015 roku.

Wstęp na Spotkanie z Kulturą i koncert będzie jak zwykle darmowy.

Spotkanie z Kulturą - Piotr Banach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się