:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Spotkanie podróżnicze Wojtka Helińskiego

Kiedy: 2017-09-13 , godzina: 18:00 | Gdzie: Kawiarnia Artystyczna

W ramach "Artystycznej Środy" Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na spotkanie podróżnicze „Indochiny – Kambodża, Tajlandia” Wojtka Helińskiego z Kudowy Zdroju.

Wojtek Heliński – człowiek orkiestra, podróżnik, muzyk, konferansjer. Z wiekiem coraz bardziej ma niespożyte pokłady energii. Gra w Teatrze Ko-Ku spektakl „ W kraju Pana Boga”, w Czeskiej Grupie Teatralnej „ArtyZok" Nachod, współpracuje na stałe z Teatrem „Znak” z Gdańska, biorąc udział w wielu produkcjach teatru, jest wokalistą grupy rockowej „Back Door”, współtwórcą, wokalistą i autorem tekstów zespołu „Czarna Syrena”, a także autorem projektu muzyczno-poetycko-teatralnego „Hell in Sky”. Jest też podróżnikiem, bo głównie interesują go ludzie.  Opowiada o nich ilustrując to zdjęciami, a potrafi robić to godzinami.

PCKiSz miało już przyjemność poznać umięjętności Wojtka, kiedy dwukrotnie prowadził Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne KUPALNOCKA.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę (13 września) o godz. 18:00 w Kawiarni Artystycznej. Wstęp wolny.

Spotkanie podróżnicze Wojtka Helińskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się