:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Spotkania z Teatrem oraz Jazz w STUDIO na Zamku Książąt Mazowieckich

Kiedy: 2018-08-31 , godzina: 17:30 | Gdzie: Zamek Książąt Mazowieckich

Inne Wydarzenia, Spotkania Teatrem STUDIO Zamku Książąt Mazowieckich - zdjęcie, fotografia

Już jutro (piątek, 31 sierpnia) o godz. 17:30 na Zamku Książąt Mazowieckich odbędzie się impreza związana z dwoma cyklami zainicjowanymi przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO.

Na początku – w ramach Spotkań z Teatrem – zaprezentuje się teatr Pijana Sypialnia ze spektaklem Osmędesze, a zaraz po nich – w związku z cyklem Jazz w STUDIO – wystąpi Brass Federacja. Wydarzenie zwieńczy pokaz tańca z ogniem w wykonaniu grupy MAORI.

Podczas imprezy można będzie wesprzeć akcję Tornister Fest, którą co roku wspierają: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Fabryka Kultury Zgrzyt oraz COEK STUDIO. Dla osób, którzy przyniosą elementy wyprawki szkolnej na zamek będzie czekała wejściówka na koncert oraz after party w Fabryce Kultury Zgrzyt, gdzie tego samego dnia wystąpią Earl Jacob oraz One Love Soundsystem.

Teatr Pijana Sypialnia to największy niezależny teatr w kraju, założony wiosną 2012 roku w Warszawie przez aktorów, tancerzy, muzyków i wokalistów. Obecnie zespół tworzy ponad 100 artystów pracujących w sekcji aktorskiej, Filharmonii Pijanej Sypialni, Zespole Wokalnym oraz w zespole tanecznym Woda na młyn.

Autorskie widowiska oraz koncerty realizowane przez Teatr Pijana Sypialnia prezentowane są w tradycyjnych salach teatralnych, ale równie często w zaskakujących przestrzeniach postindustrialnych i w plenerze.

Brass Federacja to rasowy polski brass-band, złożony ze znakomitych instrumentalistów dętych blaszanych. 6-osobowy zespół wykonuje zarówno hity muzyki rock-pop-reggae-funk, jak też gra i trąbi własne – pełne ognia i siły kompozycje. Do dętego blaszanego składu 2 trąbek, 2 puzonów i suzafonu dołączona została perkusja, celem wzmocnienia pulsacji i dynamizmu, koniecznego do takiego rodzaju muzyki. Brass Federacja gra przeboje tak znanych wykonawców jak Michael Jackson, Bobby M`c Ferrin, Stevie Wonder, ABBA, Village Band (YMCA), Dire Straits, Frank Sinatra, Duke Ellington — i wielu innych znakomitych artystów, których hitów nie sposób nie rozpoznać po pierwszych dźwiękach! Aranżacje dodatkowo upstrzone bogatą improwizacją wszystkich muzyków zespołu. Możliwość grania plenerowego, przemarszu, parady, na imprezach prywatnych, możliwość zamówienia specjalnej kompozycji, aranżu. Jesteśmy niezwykle mobilnym zespołem dętym!

MAORI to grupa tańcząca z ogniem, która została założona w 2015 roku z inicjatywy Anny Bogdan i Patryka Burdeckiego. Mają na koncie blisko sto pokazów na terenie całego kraju, wśród których warto wymienić m.in. XVII Oficjalny Zlot Joe Monster, festiwal Cytadela 2017 w Twierdzy Modlin, Noc Muzeów w Gołotczyźnie, ciechanowską odsłonę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, festiwal gier i fantastyki – Copernicon oraz Europejski Festiwal Filmowy i Sztuk Wszelakich w Łomży 2016.

Spotkania z Teatrem oraz Jazz w STUDIO na Zamku Książąt Mazowieckich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inne Wydarzenia, Ciechanów - więcej informacji