:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Spektakl Antygona w Nowym Jorku na deskach PCKiSz

Kiedy: 2018-04-21 , godzina: 18:00 | Gdzie: sala widowiskowa PCKiSz

Teatr, Spektakl Antygona Nowym Jorku deskach PCKiSz - zdjęcie, fotografia

Ciechanowski teatr Rozmyty Kontrast wystawi w najbliższą sobotę (21 kwietnia) o godz. 18:00 w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki spektakl "Antygona w Nowym Jorku", według dramatu Janusza Głowackiego.

Polski dramat współczesny, tragifarsa w dwóch aktach, szesnastu scenach. Po raz pierwszy sztuka ta została opublikowana w miesięczniku „Dialog” w 1992 r. Zarówno tytułem, jak i treścią nawiązuje do antycznej tragedii Sofoklesa – Antygony. Anita dowiaduje się, że John – jej ukochany nie żyje i ma zostać pochowany jak wyjęty spod prawa. Oburzona, postanawia dopilnować, by John został pochowany z należytym szacunkiem – w parku. W tym celu trzeba jednak wykraść zwłoki z kostnicy.

Obsada: Kinga Szpojankowska – Anita, Mikołaj Zelech – Pchełka, Kamil Szczyglak – Sasza, Tomasz Wóltański – Policjant, Oliwier Białorudzki – John. Reżyseria: Andrzej Liszewski.

Sala widowiskowa. Bilety: 15/20 zł

Spektakl Antygona w Nowym Jorku na deskach PCKiSz komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się