:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Ślubowanie samorządowców. Wiemy, kiedy odbędą się pierwsze sesje nowych rad gmin i powiatu

Samorząd, Ślubowanie samorządowców Wiemy kiedy odbędą pierwsze sesje nowych powiatu - zdjęcie, fotografia
LIS 22
Urząd Miasta Ciechanów/sala konferencyjna godz: 10:00

Komisarz Wyborczy w Ciechanowie wydał postanowienia w sprawie zwołania nowo wybranych Rad Powiatu, Miasta i Gmin w powiecie ciechanowskim. Samorządowcy złożą ślubowanie, wybiorą też przewodniczących i wiceprzewodniczących rad.

Kadencja samorządu 2014-2018 kończy się 16 listopada. Od tego momentu komisarze wyborczy mają siedem dni na zwołanie posiedzeń nowych rad gmin, powiatów czy sejmików województw, podczas których nowo wybrani samorządowcy zostaną zaprzysiężeni i formalnie obejmą swoje funkcje.  

Sprawdziliśmy, kiedy pierwsze sesje rad gmin i powiatu zostaną zwołane w powiecie ciechanowskim. We wszystkich przypadkach porządek obrad będzie podobny: sesje otworzy Radny Senior, po czym radni złożą ślubowania. Następnie, po przyjęciu porządku obrad, wybrani zostaną przewodniczący oraz wiceprzewodniczący rad. Na zakończenie ślubowanie złoży prezydent, burmistrz bądź wójt.

Poniżej harmonogram pierwszych sesji rad w powiecie ciechanowskim:

Rada Powiatu Ciechanowskiego - 21 listopada, godz. 10:00;

Rada Miasta Ciechanów - 22 listopada, godz. 10:00;

Rada Gminy Ciechanów - 19 listopada, godz. 10:00;

Rada Miejska w Glinojecku - 19 listopada, godz. 10:00;

Rada Gminy Gołymin-Ośrodek - 19 listopada, godz. 10:00;

Rada Gminy Grudusk - 19 listopada, godz. 10:00;

Rada Gminy Ojrzeń - 19 listopada, godz. 10:00;

Rada Gminy Opinogóra Górna - 22 listopada, godz. 10:00;

Rada Gminy Regimin - 19 listopada, godz. 10:00;

Rada Gminy Sońsk - 19 listopada, godz. 10:00.

Ślubowanie samorządowców. Wiemy, kiedy odbędą się pierwsze sesje nowych rad gmin i powiatu komentarze opinie

  • ciekawski - niezalogowany 2018-11-14 14:59:05

    Wiadomo już kto będzie wiceprezydentem? Coś strasznie cicho na ten temat

  • Gość - niezalogowany 2018-11-14 16:14:01

    Nie interesuj sie

  • ciekawski - niezalogowany 2018-11-14 16:23:28

    "ooooh, we have a bad ass here" ;)

  • CelanK - niezalogowany 2018-11-14 17:26:16

    Czy wiadomo już jakie będą czystki w sonsku? Kto poleci???

  • Gość - niezalogowany 2018-11-14 18:28:52

    Nowy wójt ma zatrudnić p. Arkadiusza K. I Jarosława W. Podobno i posadka ma być dla wiernego radnego z Burkat.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-14 18:36:56

    Polecą mierni pracownicy...wiadomo kto...zczegolnie przydupasy wójtowej...Hurrra

  • Gośćzmiasta - niezalogowany 2018-11-14 18:42:55

    Stawiam na słynnego w sieci kierownika!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-14 19:27:37

    Kto będzie wice prezydentem ?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-14 21:13:33

    Wiceprezydentem będzie...wiceprezydent

  • Gośćzmiasta - niezalogowany 2018-11-14 21:15:06

    Może mamusia synusia?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-15 10:07:59

    Ludzie wy jesteście pojebani

  • gość 2018-11-15 14:29:11

    mam nadzieję ze pani skarbnik poleci

  • Gość - niezalogowany 2018-11-15 17:54:43

    Pani skarbnik to skarb i gwiazda miasta. Pan Prezydent bez tej Pani sobie może mieć kłopot. Takiego fachowca daleko szukać.

  • Knight - niezalogowany 2018-11-15 18:28:33

    Ludzie ale wy jesteście zalosni! Co was to w ogóle obchodzi??? Co za przyglupie komentarze??? Po co pisać takie bzdury na innych tak że inni czytają i może wiedzą o kogo chodzi, jeszcze szkoda że z nazwiska nie napisał ktoś tu... Zazdroscicie czegos pani skarbnik że tak piszecie? Może kompetencji albo jakaś pani urody???

  • Gość - niezalogowany 2018-11-15 23:29:55

    Dupy!!!!!!!

  • Knight - niezalogowany 2018-11-16 16:04:01

    Pisanie o drugiej osobie paszkwili, zwłaszcza anonimowo, świadczy o wyjątkowo podlej naturze szczekajacego. Osoby takie są kierowane wyjątkowo niskimi pobudkami, na żywo nie odwazylyby się powiedzieć co myślą, a wręcz uśmiechają się fałszywie. Jeśli pisze to kobieta, zapewne powoduje nią zazdrość, zawiść. Jeśli facet - cóż, tu nawet nie będę komentował. Zaproponuje jedynie by oszczercy skupili się na swoim życiu zamiast wylewaniu wiader pomyj na innych! Osobie oczernianej zaproponuje by nie zwazala na wrogów - skoro są, znaczy że reprezentuje się pewna wartość. Psy szczekaja, karawana jedzie dalej!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-17 03:20:31

    A robienie drugim osobom świństw podstepnie, aby osiągnąć cel to co uczciwe, poprawne. Proszę jaka z niej kryształowa pani. Prawda nie daje spokoju. Nie wiem zaślepiony obrońca, czy sama się tak wybiela.

  • Knight - niezalogowany 2018-11-17 10:20:55

    Pamiętaj, ile jest nas tyle sposobów odbierania, odczuwania rzeczywistości. Dla ciebie coś jest swinstwem, dla kogoś to naturalna kolej rzeczy, konsekwencja, pewnych spraw nie da się załatwić by usatysfakcjonowac wszystkich. Dlatego warto w takich momentach zdobyc się na dialog, wyrazić swoje odczucia, może da się dojść do jakiegoś kompromisu. Najgorsza jest tu postawa: nie odezwę się, boje się, ale czuję się z tym źle i później za plecami obgaduje, wypisuje paszkwile itd. W ten sposób źle czynimy w dużej mierze sobie bo tkwimy w tym gniewie, złości, żółci a to na dłuższą metę nam szkodzi. Czasem okazuje się że znienawidzona osoba w gruncie rzeczy jest prawa, szlachetna, czy po prostu fajna, my byliśmy zaslepieni złością i to nami kierowalo...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-18 13:20:44

    Ale pranie mózgu. To dopiero sztuka, robić z siebie pokrzywdzonego. Postępować źle i przypisywać, to komuś innemu, a przeważnie pokrzywdzonumu.

  • gość 2018-11-18 18:47:13

    Wytrzymajcie jeszcze tych parę dni- godzin, szanowni sońscy Wyborcy. Poczytajcie komentarze po wyborach w Opinogórze. Niby podobny przekrój społeczny środowiska, a jaka niebotyczna różnica w kulturze.

  • gość 2018-11-18 20:04:02

    Jeszcze wójt Muchowski ślubowania nie złożył, a już za niego rządzicie, gabinet mu meblujecie. To dopiero ochlokracja!!!

  • Knight - niezalogowany 2018-11-18 20:43:00

    Jakie pranie mózgu? O czym piszesz? Z osadami też proponuję się wstrzymać, kto inny będzie kiedyś osadzal... No chyba że byles/as świadkiem takich jednoznacznych godnych potępienia scen. Nie? Więc proszę sobie odpuścić!

  • gość 2018-11-19 08:45:54

    Treść komentarza...

  • gość 2018-11-19 13:12:48

    pani skarbnik gminy Sońsk aut, a pani skarbnik prezydenta to przyzwoita kobieta posiadająca dużą wiedzę ...

  • Knight - niezalogowany 2018-11-20 08:37:14

    Co ty się tak pani skarbnik z Sonska uczepiles? Tak cię mocno skrzywdzila że jej tak zlorzeczysz???

Dodajesz jako: |

Samorząd, Opinogóra Górna - więcej informacji