:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Ślisko na drogach. Kolizje w Ciechanowie i okolicach

Wypadki drogowe, Ślisko drogach Kolizje Ciechanowie okolicach - zdjęcie, fotografia

Trudne warunki na drogach, spowodowane porannymi opadami śniegu, przyczyniły się do kilku kolizji na drogach Ciechanowa i powiatu. Do godz. 13:00 odnotowano sześć tego typu zdarzeń.

Około godz. 9:00 w miejscowości Rumoka w gminie Glinojeck bus wylądował w rowie. Według ustaleń policjantów kierowca Forda wjechał do rowu chcąc uniknąć zderzenia z rowerzystką, która wyjechała z drogi podporządkowanej. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał (więcej zdjęć można znaleźć na profilu facebookowym OSP Ościsłowo).

Do trzech kolizji doszło w Ciechanowie. Na ul. Leśnej zderzyły się Volkswagen i Volvo, w zdarzeniu na ul. Starowiejskiej uczestniczyły dostawczy Man i Audi, dwa auta zderzyły się też na jednym z parkingów przy ul. Sońskiej.

Ponadto w Kraszewie doszło do zderzenia Seicento i Mercedesa. O dachowaniu osobówki na drodze Ciechanów-Sońsk informowaliśmy już TUTAJ.

(fot. OSP Ościsłowo)

Ślisko na drogach. Kolizje w Ciechanowie i okolicach komentarze opinie

  • Crash Plus - niezalogowany 2017-12-15 09:06:10

    Jeżeli miałeś kolizje możemy Ci pomóc uzyskać dopłate do odszkodowania OC. Wyślij kosztorys szkody oraz decyzje o wypłacie odszkodowania na adres kosztorys@crashplus.pl, a my bezpłatnie zweryfikujemy czy nie zostało ono zaniżone. Nr kontaktowy 570-660-876.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Wypadki drogowe, Ciechanów - więcej informacji