:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Scena Zaułek Wojtka Gęsickiego. Gościem Krzysztof Daukszewicz

Kiedy: 2017-11-15 , godzina: 19:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Scena Zaułek Wojtka Gęsickiego Gościem Krzysztof Daukszewicz - zdjęcie, fotografia

W nadchodzącą środę (15 listopada) o godz. 19:00 w Fabryce Kultury ZGRZYT (Ciechanów, ul. Narutowicza 4a) odbędzie się jedno z czterech spotkań Sceny Zaułek wspartych, przez Prezydenta Miasta Ciechanów. Tym razem gościem Wojtka Gęsickiego,gospodarza Sceny, będzie satyryk Krzysztof Daukszewicz, znany szerszej publiczności, jako komentator Szkiełka Kontaktowego z tv TVN.

Scena Zaułek to miejsce spotkań z kabaretem i piosenką literacką. Początki powstania projektu sięgają roku 1995. Przez wszystkie lata scena gościła w różnych miastach grając cyklicznie przedstawienia (m.in. w Teatrze Nowym w Warszawie). Od ośmiu lat gromadzi publiczność w NOK w Nowym Dworze Mazowieckim, a od września tego roku w Łomiankach w Centrum Kultury.

Scena skupia wokół siebie doświadczonych Wykonawców i Twórców parających się piosenką artystyczną posiadających różne temperamenty i osobowości sceniczne. Związek Artystów ze Sceną jest nieformalny i opiera się na wzajemnych sympatiach i zaufaniu. Program jest odpowiedzią na królujący wszechobecnie wulgaryzm, chamstwo i ordynarność. W sposób literacki mówi o „dziwnościach” dnia powszedniego, naszych przywarach, irracjonalności postępowania. Wszystko jest subtelne, nawiązujące do najlepszych tradycji polskiej literatury.

Scena Zaułek Wojtka Gęsickiego. Gościem Krzysztof Daukszewicz komentarze opinie

  • gość 2017-11-14 12:46:34

    Następny autorytet po Hołdysie. Pora umierać!!!

  • gość 2017-11-27 23:46:01

    umieraj. Szybko umieraj

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji