:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Sam Termos czyli improwizujący Wojtek Tremiszewski w Ciechanowie

Kiedy: 2018-04-24 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury Zgrzyt

Inne Wydarzenia, Termos czyli improwizujący Wojtek Tremiszewski Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

W najbliższy wtorek, 24 kwietnia, o godzinie 20:00  Fabryka Kultury ZGRZYT zaprasza na spektakl improwizowany w wykonaniu Wojtka Tremiszewskiego.

Na początek, drodzy Państwo, Tremiszewski z pewną swadą, a zapewne też i magnetyczną charyzmą improwizuje z szanownymi Widzami parę gier impro - wesoło, lekko i przyjemnie. A widzowie mu podpowiadają, trochę się wygłupiają, kibicują swoim, którzy się nagle znaleźli na scenie z Wojciechem:) 

Po takim rozgrzaniu, rozpoczyna się "Sam Termos" właściwy, czyli spektakl improwizowany przez jednego aktora. Tremiszewski zbiera od Widzów słowa, które mają się potem pojawiać co jakiś czas w opowieści, tworząc niejako jej szkielet. W założeniu spektakl ma bawić i relaksować, ale nie uciekać też od pewnej dozy zadumy czy też wzruszenia. Koniecznie powinny pojawić się efektowne sceny akcji, nie zawadzi pieśń, pantomima ma czarować, a aktor niech żonglować pełnym zestawem porywających emocji. 

Takie są założenia, a teraz zobaczymy, cóż Tremiszewskiemu się z tego wyimprowizuje. Trzymajcie kciuki i miłej zabawy! 

Wojciech Tremiszewski – dramatopisarz, reżyser, aktor. Członek niegdysiejszego Kabaretu Limo; od połowy zeszłej dekady współtworzy trójmiejską scenę impro (W Gorącej Wodzie Kompani, Peleton, Improskład, W Trzech Osobach, Jachimek - Tremiszewski Trio, Sam Termos); występował w programach telewizyjnych "I Kto To Mówi?", "Dzięki Bogu Już Weekend", "Orłoś Kontra". W popularnym serialu improwizowanym "Spadkobiercy" wciela się w postać Warrena. Dyrektor artystyczny jednego z największych ogólnopolskich festiwali impro - Podaj Wiosło

Bilety do nabycia w klubie i na stronie www.zgrzyt.info

Sam Termos czyli improwizujący Wojtek Tremiszewski w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl