:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Ruszyły zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla mieszkanek Ciechanowa

Społeczeństwo, Ruszyły zapisy bezpłatny samoobrony mieszkanek Ciechanowa - zdjęcie, fotografia

Do 23 września potrwają zapisy na trzecią odsłonę "Bezpiecznej Ciechanowianki" - bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet. Pierwsze spotkanie uczestniczek zaplanowano na początek października.

W kursie mogą wziąć udział mieszkanki Ciechanowa, które ukończyły 16. rok życia. Zapisy będą prowadzone do 23 września do godz. 22:00 TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach kursu utworzone zostaną trzy rodzaje grup: dla pań które ukończyły jedną edycję, dla kobiet które ukończyły dwie edycje oraz dla pań, które chciałyby dopiero zacząć uczyć się samoobrony. Uczestniczki wezmą udział w zajęciach warsztatowych i teoretycznych z psychologiem, dietetykiem oraz przedstawicielami służb mundurowych. W każdej grupie odbędzie się 8 spotkań treningowych. Zajęcia teoretyczne stanowić będą odrębne spotkania.

Kurs będzie prowadzony w godz. 19:30-21:00 w hali sportowej przy ul. Kraszewskiego 8 – dla początkujących we wtorki i czwartki (do wyboru), dla absolwentek jednej edycji (grupa średniozaawansowana) – w środy oraz dla absolwentek dwóch edycji (grupa zaawansowana) w poniedziałki. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 23 674 92 17.

Ruszyły zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla mieszkanek Ciechanowa komentarze opinie

  • gość 2018-09-16 15:45:21

    kiedy w końcu zostanie oddany budynke COEK? co tam się dzieje? miał być tylko remont termoizolacji wg informacji ze strony UM z 22 marca 2018: W lutym ubiegłego roku miasto pozyskało unijne dofinansowanie. Pod koniec listopada prezydent Krzysztof Kosiński podpisał umowę z wykonawcą. Wartość zadania to 2 195 550 zł. W 80% koszt będzie pokryty z pozyskanych unijnych pieniędzy. Zakończenie inwestycji planowane jest pod koniec maja. może Radni Miasta przyjrzeliby się tej sprawie!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Społeczeństwo, Ciechanów - więcej informacji