:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Ruszył remont fragmentu ul. Czarnieckiego

Inwestycje, Ruszył remont fragmentu Czarnieckiego - zdjęcie, fotografia

Na osiedlu Zachód w Ciechanowie rozpoczął się dziś (wtorek, 12 grudnia) remont nawierzchni na odcinku ul. Czarnieckiego. O modernizację drogi zabiegali mieszkańcy.

Roboty obejmują ok. 450-metrowy odcinek drogi, pomiędzy ulicami Szymanowskiego a Graniczną. Prace rozpoczęto od frezowania nawierzchni. Następnie położony zostanie asfalt. Konieczność wykonania naprawy ulicy zgłaszano podczas spotkań osiedlowych. Kierowcy od dawna skarżyli się na zły stan nawierzchni oraz zapadające się studzienki.

Dodajmy, że w ubiegłym roku wyremontowano 200-metrowy fragment ul Czarnieckiego, na odcinku od ul. Szymanowskiego do ul. Widnej.

Ruszył remont fragmentu ul. Czarnieckiego komentarze opinie

  • gość 2017-12-13 07:44:00

    Przy okazji przydał by się remont odcinka od Czarnieckiego do skrzyżowania z Płocką. Tam jest dziura na dziurze.

  • gość 2017-12-29 12:02:18

    Nie wiem, kto remontuje ten kawałek drogi, ale to straszne papudraki. Zaczyna padać deszcz czy śnieg, oni zaczynają pracę. W ładną pogodę nic się nie dzieje, Raz już zresztą położyli nawierzchnię. Następnego dnia była frezowana na nowo. Nie wiem ile kosztuje taka naprawa, ale przy specjalistach takiej klasy to pieniądze wyrzucone dosłownie w błoto

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inwestycje, Ciechanów - więcej informacji