:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Ruszył przetarg na drugi etap rewitalizacji kąpieliska na Krubinie. Co powstanie w tym roku?

Inwestycje, Ruszył przetarg drugi rewitalizacji kąpieliska Krubinie powstanie - zdjęcie, fotografia

Strefa piknikowa ze stołami, pomosty dla wędkarzy czy ścieżka spacerowa wokół głównego zbiornika - m.in. to pojawi się jeszcze w tym roku na terenie kąpieliska Krubin w Ciechanowie. Ratusz ogłosił właśnie przetarg na realizację drugiego etapu rewitalizacji i zagospodarowania kąpieliska. Inwestycja zostanie wykonana ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego.

Na projekt zgłoszony przez Wiesława Brzozowskiego zagłosowało w ubiegłym roku 2127 osób. Będzie to kontynuacja działań rewitalizacyjnych kąpieliska miejskiego, rozpoczętych w 2017 roku. W najbliższych miesiącach teren ma zyskać m.in. drewniane stoliki piknikowe z ławkami, pojawią się też urządzenia zabawowe dla dzieci, kosze na śmieci oraz przenośne toalety. Wykonane zostaną nowe nasadzenia, które odgrodzą kąpielisko od ul. Sońskiej. W planach jest też utworzenie czterech drewnianych pomostów dla wędkarzy o wymiarze 4 x 3 metry. Projekt zakłada również wyznaczenie ścieżki spacerowej wokół zbiornika głównego oraz dojścia do pomostów. Jak czytamy w opisie projektu, w kosztorysie uwzględnione zostały także prace hydrologiczne oraz opracowanie projektu technicznego dotyczącego połączenia w kolejnym etapie rewitalizacji dwóch zbiorników wodnych na Krubinie.

Urząd Miasta czeka na oferty od potencjalnych wykonawców zadania do 7 maja. Po podpisaniu umowy maksymalny termin realizacji inwestycji wyniesie 110 dni. Dodajmy, że koszt planowanych działań oszacowano na kwotę 200 tysięcy złotych.

Ruszył przetarg na drugi etap rewitalizacji kąpieliska na Krubinie. Co powstanie w tym roku? komentarze opinie

 • Tubylec - niezalogowany 2018-04-20 17:27:30

  Przydało by się też kilka kamer bo jak po dwóch piwach jakiemuś nadgorliwemu silaczowi odbije palma to będzie niszczył a szkoda by było (tylko sugestia)

 • Gość - niezalogowany 2018-04-20 20:43:30

  Dopiero przeterg, a wakacje za dwa miesiące

 • ciechanowex - niezalogowany 2018-04-20 22:05:19

  nie chcemy wędkarzy ani kamer tylko opalajacych sie tam cycatek

 • Gość - niezalogowany 2018-04-21 14:57:13

  Nie przesadzaj z tymi kamerami. Lepiej niech posprzątają bo jest straszny syf nad tymi stawami.

 • gość 2018-04-21 21:43:38

  Niech jeszcze raz tam zrobią imprezę disco polo to będzie jeszcze więcej syfu

 • gość 2018-05-10 11:31:58

  Witam te całe rewitalizacje są mało atrakcyjne i nic sensownego i funkcjonalnego nie wnoszą. Polecam wyjazd do Olsztyna i obejrzenie rewitalizacji kąpieliska z barami i innymi atrakcjami jak: kort do tenisa boiska do siatkówki toalety i przebieralnie z prawdziwego zdarzenia ,nie jakieś śmierdzące przenośne tojki. Polecam taki wypad i oględziny jak powinna taka rewitalizacja wyglądac i służyć długo dla mieszkańców.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl