:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Rozstrzygnięto nabory na stanowiska kierownicze w Starostwie Powiatowym

Samorząd, Rozstrzygnięto nabory stanowiska kierownicze Starostwie Powiatowym - zdjęcie, fotografia

Znamy już wyniki trzech naborów na stanowiska kierownicze w Starostwie Powiatowym w Ciechanowie. Wybrano kierownika jednego wydziału i zastępców w dwóch kolejnych.

Kierownikiem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego został wybrany Arkadiusz Muszyński. Jak czytamy w uzasadnieniu, o takim wyborze zdecydowały wyniki testu i rozmowy kwalifikacyjnego. W ramach naboru wymogi formalne spełniło łącznie dwóch kandydatów.

Zatrudniono również zastępców w dwóch wydziałach. Zastępcą skarbnika w Wydziale Finansowym została Hanna Dworecka, która jako jedyna spełniła wymogi formalne. Z kolei zastępcą kierownika Wydziału Rolnictwa i Środowiska wybrano Tomasza Podsiadlika, który również jako jedyny spełnił wymagania formalne, określone w ogłoszeniu.

Rozstrzygnięto nabory na stanowiska kierownicze w Starostwie Powiatowym komentarze opinie

  • gość 2019-01-08 22:20:42

    Te nabory to jednak farsa

  • gość 2019-01-08 22:57:53

    ex-komendant Muszyński tylko piętro zmienił... :)

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 06:23:52

    Żenada.wstyd Pani starosto. A myśleliśmy że nie da się Pani wodzić za nos. No cóż... kolejna marionetki

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 07:10:20

    Czy informacja o naborze była podana do publicznej wiadomości czy z góry znany był jego wynik?

  • Goś - niezalogowany 2019-01-09 08:00:25

    Muszyński mistrz układów....

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 08:15:28

    Pan Muszyński powinien w inny stołek pierdzieć. W starostwie nepotyzm i układy towarzyskie teraz wejdą jeszcze na wyższy poziom.

  • gość 2019-01-09 08:20:26

    Piękna Joanna i jej nabór!

  • gość 2019-01-09 09:24:35

    Ale jaja.

  • Władek - niezalogowany 2019-01-09 10:06:33

    Ale jak pięknie odśnieżona droga do centrum Władkowa

  • gość 2019-01-09 11:21:20

    mało Muszyńskiemu 6 tys. emerytury?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 13:06:05

    Jemu zawsze mało. Ale to nie o pieniądze chodzi tylko o władzę.- choćby najmniejszą. Bez żadnego stanowiska byłby zapomnianym Muszyńskim

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 13:19:51

    6 tyś emerytury! Tylko pozazdrościć... A młodzi kreatywni ludzie bez pracy. Żałosna wasalcza sytuacja. Tylko kto tu komu poddańczym wasalem.?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 13:22:51

    6 tyś emerytury! Tylko pozazdrościć. A młodzi kreatywni ludzie bez pracy. Żałosna wasalcza sytuacja. Tylko kto tu komu poddańczym wasalem?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 15:30:23

    Na układy nie ma rady...i to jest tego najlepszym dowodem. Szkoda słów po prostu

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 16:53:38

    Caly PSL tak wybraliście to tak macie .Ja nie jestem zdziwiony .Co na to P Kesik człowiek z zasadami ha ha ha w teorii bo w rzeczywistości zawiodl swoich wyborców.

  • gość 2019-01-09 19:48:06

    Czy w Ciechanowie, w ciągu 5 lat powstał jakiś poważny zakład pracy;p to jest pytanie do filozofów;)))

  • gość 2019-01-09 19:53:57

    Poważny, to znaczy jaki? Taki, w którym nic się nie robi, a pensja wpływa? W Ciechanowie jest co robić, tylko musi się chcieć. A o pieniądze trzeba walczyć z pracodawcą. Policja strajkowała - dostała. Teraz dostaną następni. Rok wyborczy.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 21:48:18

    Pani Rak~a myslelismy ze jest pani madra kobieta~pracowita i sumienna, a jest pani jak caly psl~uklady uklady!! Kogo ze swoich jeszcze pani gdzies posadzi??

  • gość 2019-01-09 22:01:32

    Szwagropol

  • Gmina wiejska Ciech - niezalogowany 2019-01-09 22:52:16

    Prosze podanie w jakich sprawach zwracac sie do kierowniczkow od zarzadzania kryzysowego i bezpieczenstwa oraz od spraw rolinctwa i srodowiska. Jestem emerytem ABW i z tego terenu i nikt mi nic nie proponuje.

  • strażak - niezalogowany 2019-01-09 22:56:29

    Ależ Wy macie ból tyłka. Pan Muszyński od wielu lat pełnił stanowisko Komendanta w PSP i jako jeden z nielicznych zna się na robocie jeśli chodzi o tematykę bezpieczeństwa. I nie dziwi mnie ten wybór bo jest to człowiek z bardzo dużą wiedzą zarówno praktyczną jak i teoretyczną. W tej tematyce trzeba stawiać na ludzi z doświadczeniem, a nie jak ktoś wyżej napisał "kreatywnych młodych ambitnych" Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :D

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 23:30:03

    Do strażaka : myślę, że to nie chodzi personalnie o Pana Muszyńskiego tylko o to ze człowiek, który ma już stały dochód i to niemały otrzymał posadę za następne pewnie spore pieniądze a wielu młodych którzy być może nie mają takiej wiedzy ale choćby wykształcenie i chęć do pracy nie będa mieli możliwości żeby ten etat otrzymać. I niestety muszą niejednokrotnie pracować poza Ciechanów em. Więc pytanie nasuwa się jedno czy aby na pewno w całym powiecie nie było innej chętnej osoby czy po prostu nie miała szansy?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 23:58:14

    Pewnie nie miała szansy i już nie będzie miała dopóki będą takie układy. Po co ogłaszać wogóle te śmieszne konkursy! Jak ma mieć stanowisko konkretna osoba to po co ludziom zawracać głowę, że jest wogóle jakiś konkurs i wolny etat. Może w końcu kiedyś się to skończy...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 00:21:14

    To jakaś bzdura jest aby stanowiska kierownicze obejmowały osoby bez wiedzy i praktyki tylko dlatego, że są młode. Stawiam na doświadczenie szczególnie w takim zakresie jak bezpieczeństwo.

  • gość 2019-01-10 08:18:42

    Ona nie jest wyjątkowo mądra, pracowita, sumienna. To zwykła księgowa jest

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 08:31:19

    Tak~po co oglaszac konkursy skoro wiadomo kto bedzie~haha najlepiej napisal test!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 09:20:06

    Te konkursy to zwykła ustawka. Z góry było wiadomo kto wygra. A Pan pseudo strażak... szkoda mówić. Dostają łapówkę podpisują i dopuszczają obiekty do użytkowania a potem dzika się różne rzeczy.

  • gość 2019-01-10 11:59:10

    ciekawe od kogo teraz będzie brał łapowki i za co

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 12:44:44

    Wszystkim oczerniającym polecam zapoznac się z przepisami prawnymi, które funkcjonują w naszym kraju :) Czyżby ktoś się bal, ze aż takie fanaberie wymyśla?

  • gość 2019-01-10 15:40:52

    po całej tej dyskusji wnioskuję, że było potrzebne stanowisko dla dla konkretnej osoby

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 18:09:52

    Dla dwóch konkretnych osób!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 14:25:28

    Czy Teraz specjaliści od bezpieczeństwa powiatu ze szpadlami, łopatami, szpachelkami i kelnią w ramach ćwiczeń będą stacjonować na ul. Lechonia? ( przyp. mieszka tam król

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 14:47:21

    Król Muszyński? On się wszędzie odnajdzie... Po, PiS, PSL ( ZSL) Każdemu się wciśnie jak widzi interes... Jak sierżant Daniels zostanie premierem to Jarmułkę założy i z Menorą będzie biegał... Pierwszy szabesgoi... Konwertyta Mały człowiek....

  • Strażak - niezalogowany 2019-01-25 20:04:12

    Gratuluję Panu Muszyńskiemu. Ma duże doswiadczenie w zakresie bezpieczeństwa. Uwżam że jest osobą najbardziej kompetentną na tym stanowisku.