:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Komunikacja Publiczna, Rozkłady jazdy autobusów Sanimax - zdjęcie, fotografia

Zgodnie z zapowiedziami dziś (piątek, 6 lipca) na trasy wyruszyły pierwsze autobusy firmy Sanimax, która przez najbliższy rok będzie świadczyła usługi transportu publicznego na terenie powiatu ciechanowskiego, w miejsce zlikwidowanego PKS Ciechanów.

Jak już informowaliśmy wczoraj (TUTAJ) na początek przewoźnik uruchomił pięć linii w granicach powiatu ciechanowskiego. Po uzyskaniu stosownych zezwoleń usługi będą świadczone na kolejnych liniach, także tych wykraczających poza granice powiatu ciechanowskiego (m.in. do Przasnysza czy Płońska).

Póki co firma opublikowała rozkłady jazdy na pięciu już funkcjonujących linii. Znajdziecie je poniżej. Uwaga! Głównym miejscem przystankowym dla kursów, zarówno dla osób wsiadających, jak i wysiadających, jest przystanek przy ul. 17 Stycznia 49, przy dawnej bursie szkolnej, a nie jak wcześniej zapowiadano dworzec PKP.

Linia nr 201 Ciechanów - Gumowo - Glinojeck: rozkład jazdy

Linia nr 202 Ciechanów - Gogole - Gołymin-Ośrodek: rozkład jazdy

Linia nr 204 Ciechanów - Jarluty - Regimin – Ciechanów: rozkład jazdy

Linia nr 205 Sońsk - Gołotczyzna - Ciechanów: rozkład jazdy

Linia nr 206 Ciechanów - Ojrzeń: rozkład jazdy

(fot. www.facebook.com/sanimaxtransport)

Rozkłady jazdy autobusów Sanimax komentarze opinie

  • gość 2018-07-06 10:22:08

    śmiechu warte - taki rozkład - nie przemyślany zupełnie - kto to wymyślił? np do Gołotczyzny uczniowie mieliby dojechać na 3 minuty przed lekcjami , podobnie do Regimina. A nie pomyśleli, że trzeba jeszcze dojść do szkoły i przebrać się w szatni? Dodatkowo - żeby dojechać do Regimina albo wrócić, trzeba będzie objechać wioski z pół gminy, a więc wydłużona trasa - nielogiczne - A kasę będą brać od kilometrów. I płać narodzie jak masz takiego przewoźnika.

  • gość 2018-07-06 10:27:47

    A o cenach przewoźnik zapomniał wspomnieć

  • gość 2018-07-06 10:46:43

    Pierwszy autobus z Jarlut w Ciechanowie jest 7:40, jak mają dojechać ludzie do pracy na siódmą, a nawet na ósmą jeśli pracują w odległych dzielnicach Ciechanowa?

  • gość 2018-07-06 10:53:03

    A co oznaczają te kreski w rozkładzie jazdy????

  • gość 2018-07-06 11:08:38

    A co oznaczają te kreski w rozkładzie jazdy????

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 12:47:27

    Nielogiczne, brak połączeń po godzinie 6 rano, przecież ludzie dojeżdżają do pracy na 7. O tym juz nie pomyśleli!

  • gość 2018-07-06 12:50:58

    Narzekaliście na Mobilis to teraz Sanimax wam pokaże ......... . Szybko dojdą do wniosku, ze to im się nie opłaci.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 13:55:47

    Jak mamy dojechać na 7 rano do pracy ?

  • Ogy - niezalogowany 2018-07-06 14:17:53

    Kreski na rozkładzie oznaczają.że na tym przystanku autobus się nie zatrzymuje.Jadąc np. od pl. J P II w stronę PKP mamy przystanek 17 stycznia tkkf natomiast jadąc w drugą stronę przystanek nazywa się 17stycznia apteka bo jest po drugiej stronie jezdni.

  • Raczej nie skorzystam - niezalogowany 2018-07-06 14:51:45

    Rozkład do dup...y. Jak tak pozostanie to po roku się zwiną gdyż będą wozić powietrze, np. z Golymina kurs z 7:00 powinien być przeniesiony przynajmniej na 6:10, 6:15 lub max na 6:20.

  • Olka rzepa - niezalogowany 2018-07-06 15:19:31

    Przestańcie w kółko narzekać gawiedzi, tylko marudzenie, nikt wam nie każe jeździć autobusami możecie sobie kupić auta np. Bmw x5 i jeździć do pracy o której wam się podoba. Malkontenci...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 16:17:17

    Olka ty czubku

  • gość 2018-07-06 18:03:05

    wybrano "najlepszych" , no to już widać ile warci, takie to wybory mamy że tylko śmiać się czy płakać?

  • gość 2018-07-06 18:17:49

    Przejazd z Lekowa do Ciechanowa 40min. Super wycieczka.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-06 18:18:12

    Do Golotczyzny czy Ojrzenia to ZKM moglby kursowac jakby stary z mlodym z pezelu chcieli pomóc ludziom.Dlatego nikogo z pezelu wiecej w samorządach.

  • gość 2018-07-06 20:06:56

    Mam nadzieję, że w najbliższych dniach zrobią korektę godzin kursowania autobusów rano, w przeciwnym wypadku faktycznie będą jeździć puste.

  • gość 2018-07-07 01:57:53

    Treść komentarza...

  • Marry - niezalogowany 2018-07-07 08:19:14

    A ten Ciechanow gdzie lezy ? To chyba Polska B.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-07 11:43:03

    Tylko krytykować umiecie.

  • gość 2018-07-07 19:47:59

    To za komuny było lepiej. A tak na temat, może Starostwo porozumie się z Miastem i sąsiednimi gminami i w godzinach dogodnych dla zainteresowanych dojeżdżać będzie komunikacja miejska, przecież tak już było. Tylko pieniędzy trzeba poszukać. A było jeszcze tak, że uczniowie szkół ponadpodstawowych mogli za niewielkie pieniądze zamieszkać w bursie. Ale to PiSowskie władze razem z PSL zaoszczędziły na uczniach. Może czas reaktywować bursę.

  • gość 2018-07-08 00:11:47

    rozkład jazdy układany przez kogoś kto nie ma pojęcia o komunikacji.GDZIE SĄ CENY BILETÓW.a W SOBOTY I NIEDZIELE CZY DOJECHAĆ.a NOWY DWORZEC AUTOBUSOWY PUSTY GDZIE JEST PREZYDENT MIASTA STAROSTA

  • Mariusz - niezalogowany 2018-07-08 15:50:23

    A jak dojechać do Plonska, Pułtuska, Przasnysza? Czy przebudowany dworzec PKS to ozdoba Ciechanowa? Na odległość 15 km powinny jeździć autobusy miejskie np. do Opinogory, Ojrzenia, Ościsłości, Gołymina , Sonska.Bareja to pikuś przy tym co dzieje się w Ciechanowie. Zarówno Prezent Ciechanowa jak i Starosta mają ludzi w pewnej części ciała gdzie nie dochodzi słońce.

  • Anna - niezalogowany 2018-07-08 15:56:22

    Już tydzień jestem w Ciechanowie. Czy mam stanąć ma okazję jak Tirowka, żeby dostać się do Plonska?

  • gość 2018-07-08 18:01:18

    Nie licz na to że ktoś się zatrzyma by zabrać nieznajomych. A może władze miasta i starostwa uruchomią w swoich zasobach jakiś hotel przejściowy dla dojeżdżających? Na Warszawskiej (gdzie biblioteka) pokoje wolne dość długo czekają nie wiadomo na co, a koszty utrzymania płaci społeczeństwo.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 12:30:43

    W tą dupe w to się nie sama pocałuj jak siegniesz.

  • Gość - niezalogowany 2018-07-09 12:37:08

    W tą dupe to się sama pocałuj jak siegniesz. Co rozkład jazdy autobusów ci się nie podoba!? To wymyśl sobie lepszy a jak coś to zapieprzaj do roboty na piechotę.

  • gość 2018-07-17 19:14:05

    jak te autobusy jeżdżą ? jechał kto? mamy już 17 lipca i jakby sprawa ucichła? Nie mam jak dojechać do Przasnysza i Gruduska...

  • gość 2018-07-25 08:17:12

    Potrzebuję dojechać do Opinogory z Ciechanowa. na 8.00 i nie mam autobusu. Widać, ze rozklady ustalają zakapiory bez zastanowienia.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-14 15:57:29

    A dojazdy i powroty n.p.z Gruduska,starosta Płońsk utrzymał połączenia na wszystkich liniach,ponad 30 ,ciechanowski nie dba o komunikację w Powiecie,poza powiatem to już są kpiny, aby jeździć z Ciechanowa do Pułtuska przez Warszawę lub Legionowo,a Pułtusk był placówką PKS Ciechanów i tym samym Mobilesu Ciechanów

  • Gość - niezalogowany 2018-08-22 13:35:31

    A kiedy następne kursy do pozostałych miejscowości np Grudusk, Przasnysz,Mława, Ostrołęka, Płońsk. Takiego bałaganu i cyrku to jeszcze nie było. Po co ten dworzec PKS??? dla kogo???

  • Gość - niezalogowany 2018-08-28 19:17:17

    A co z połączeniami Pułtusk - Ciechanów , Ciechanów - Pułtusk ?

  • Gość - niezalogowany 2018-08-29 15:09:26

    Co z kursami Ciechanow-Maków?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 15:57:52

    Jaki jest koszt biletów uczniowskich miesięcznych ?

  • gość 2018-10-16 21:24:32

    Linia 204 rozkład do dupy i kursy są tylko 3 w ciągu dnia resztę wcięło .Ale najlepsza jest kontrola biletów , kontroler każe kierowcy stać na przystanku aż wszystkich sprawdzi , nie pomyśli idiota że komuś się spieszy

Dodajesz jako: |

Komunikacja Publiczna, Opinogóra Górna - więcej informacji