:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C całkowite zachmurzenie

Rodzinne świętowanie i biało-czerowny marsz już w sobotę w Ciechanowie

Kiedy: 2018-09-15 , godzina: 16:00 | Gdzie: PCKiSz Ciechanów

Inne Wydarzenia, Rodzinne świętowanie biało czerowny marsz sobotę Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Rodzinne świętowanie na biało-czerwono i Marsz Niepodległej zorganizuje w najbliższą sobotę (15 września) Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

W Dniu Imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego, 19 marca 2018 r., PCKiSz uroczyście zainaugurowało obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Polski, organizując ze Związkiem Piłsudczyków RP Towarzystwo Pamięci Józefa Piłsudskiego w Ciechanowie I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej „Ku Niepodległej”. W tym roku chcemy podkreślić ten szczególny jubileusz, organizując też inne wydarzenia (konkursy, koncerty, filmy, warsztaty).

Jednym z nich jest wrześniowe, rodzinne świętowanie. Przed PCKiSz odbędą się najpierw występy grup artystycznych, warsztaty plastyczne symboli narodowych, malowanie buziek. Będą też zjeżdżalnie dla dzieci, stoiska ze słodyczami, konkurs o ruchu drogowym i pogadanka o bezpieczeństwie na drodze przygotowane przez Komendę Powiatową Policji w Ciechanowie, pokaz wyszkolenia wojskowego młodzieży z I LO PUL i wiele innych atrakcji. Na zakończenie wszyscy przejdziemy uroczyście ulicami miasta w biało-czerwonym pochodzie. Zapraszamy na pyszną grochówkę i zachęcamy do przebrania w biało-czerwone stroje i dodatki w narodowych barwach!

Początek o godz. 16:00 - przestrzeń przed PCKiSz, ulice miasta, wstęp wolny.

Uwaga! W czasie przemarszu korowodu w godz. 18.00 - 19.00 na ulicach: Strażacka - Zielona Ścieżka - Warszawska - 17 Stycznia (chodnik) - Wyrzykowskiego - Strażacka mogą występować utrudnienia w ruchu.

Rodzinne świętowanie i biało-czerowny marsz już w sobotę w Ciechanowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 20:30:13

    Może by tak zaprosić Kaczora. Nie Donalda tylko Jarka

  • Gość - niezalogowany 2018-09-13 20:32:41

    On ledwo zipie, jeszcze by padł podczas marszu. On stoi już nad grobem

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inne Wydarzenia, Ciechanów - więcej informacji