:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C umiarkowane opady deszczu

Punk Rock Ramones Maniacs Cretin Tour 2017 w Ciechanowie

Kiedy: 2017-05-05 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Ramones Maniacs Cretin Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Inhalators, Royal Kids Of The 1977, Lipsztift, Satellites zagrają w najbliższy piątek (5 maja) o godz. 20:00 w Fabryce Kultury Zgrzyt. Wstęp - 20 zł.

31 maja 1988 roku zespół Ramones nagrał Ramonesmanię. Dokładnie 29 lat póżniej grupa szalonych ramonesmaniaków, postanowiła oddać hołd tej płycie po naszemu, czyli po Polsku (choć nie tylko). Skrzyknęli na płytę ok. 30 zespołów z całej Polski, które ponagrywały po jednym numerze z repertuaru Ramones, we własnych aranżacjach, najczęściej po polsku lub angielsku. Jedynym wyjątkiem na tej płycie, będą dwa nagrania zespołów; Lipsztift ( po śląsku) i Damrockers ( po kaszubsku). Płyta tribut - "Ramonesmaniacks- Poland" wychodzi w maju 2017 i z tej okazji grupa ramonesmanaków rusza w mini trasę, zapowiadając dobrą nowinę.

Więc jeżeli kochasz Ramones nie mniej od nas, to nie może Cię zabraknąć pod sceną... Wyciągnijcie z szafy skóry i trampki i dołączcie do nas. Gabba Gabba We Accept You one of us!!!

Punk Rock Ramones Maniacs Cretin Tour 2017 w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się