:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Psycho Art Fest vol . 5 w Zgrzycie

Kiedy: 2017-09-09 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Psycho Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

Zbliża się kolejny muzyczny efekt kooperacji Stowarzyszenia Psycho Art i Fabryki Kultury Zgrzyt. W sobotę 9 września będzie głośno. Gośćmi piątej edycji Psycho Art Fest będą:

Big Blac Cockroaches z Mławy  - Powstali w czerwcu 2016 w przepełnionej papierosowym dymem i puszkami po piwie piwnicy - próbowni w Mławie. Muzycy znali się wcześniej ale nie grali nigdy dotąd w jednym składzie. Zespół oferuje nieco dziwaczną ale dobrze przemyślaną mieszankę bluesowo-rockowej tradycji, nisko strojonych gitar i thrashowych wokali.

Oreiro - 5-ciu kolesi grających swoje na niezależnej scenie od ponad 15 lat, wierni antyfaszystowskim ideom, DIY oraz wege. Grali niegdyś w Złodziejach Rowerów, April, Karma, ETC, Daisy, Ashfield.

Krzta -niszcząca wszystko na swej drodze maszynka muzyczna. Nisko strojone gitary, mocny wokal, karkołomne struktury - skojarzenia z legendarnym KOBONGIEM absolutnie na miejscu 

Antigama -  Absolutna czołówka polskiego grind cora.  Grupa powstała w 2000 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Sebastiana Rokickiego oraz perkusisty Krzysztofa Bentkowskiego. Wkrótce skład uzupełnili wokalista Łukasz Myszkowski oraz basista Macio Moretti. W kwietniu 2002 roku nakładem wytwórni muzycznej The Flood Records ukazał się debiutancki album formacji zatytułowany Intellect Made Us Blind. Również w 2002 roku zespół opuścił Moretti, którego zastąpił Michał Pietrasik. W sierpniu 2003 roku w olsztyńskim Selani Studio muzycy rozpoczęli nagrania drugiego albumu[3]. 15 kwietnia 2004 roku nakładem Extremist Records ukazał się drugi album studyjny zespołu pt. Discomfort. 1 listopada 2005 roku ukazał się trzeci album grupy pt. Zeroland. Płytę wydała firma SelfMadeGod Records. Nagrania zostały zostały zarejestrowane w olsztyńskim Studio X. Od tamtej pory zespół regularnie koncertuje w kraju i za granicą. W Ciechanowie po raz drugi

Psycho Art Fest vol . 5 w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl