:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Psycho Art Fest vol. 4 w Ciechanowie

Kiedy: 2017-05-19 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Psycho Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

W piątek 19 maja nie lada gratka dla fanów ciężkich brzmień. Fabryka Kultury Zgrzyt i Stowarzyszenie Psycho Art zaprasza na kolejny koncert cyklu Psycho Art Fest. Gośćmi 4 edycji będą trzy olsztyńskie zespoły Cerber, Krzta oraz Mean Thai. Start o godz. 20:00.

Tak przedstawiają się sami artyści:

CERBER powstał z nieskrępowanej, wolnej myśli. Twór z założenia nieprzystający do niczego - a jednak biegły w swoim szaleństwie. Dzikość hardcore'u, ciężar sludge'u i piękno alternatywy. Trzech gości z Warmii, którzy potrafią uderzyć ścianą dźwięku z mocą plagi szarańczy. Od 2010 roku - ponad setka koncertów u boku m.in Decapitated, Vader, Jinjer, Christ Agony, Obscure Sphinx, Virgin Snatch, Sceptic oraz wielu innych mniej znanych (acz nie koniecznie mniej zacnych) składów. Wiele potu, krwi, rozczarowań i radości. Ani krzty kompromisu. Profesjonalny skład z krwi i kości złożony z ludzi którzy ponad wszystko stawiają miłość do muzycznego rzemiosła. Przyjdź na nasz koncert - ukąsimy wściekle. Jesteśmy świetnie naoliwioną maszyną. Organizmem. Armią. Jesteśmy CERBER.

KRZTA to zespół z Olsztyna wykonujący ciężką, zakręconą muzę. Nieparzyste podziały, niebanalne teksty i świdrujące umysł, dysonantyczne zagrywki to ich specjalność. Działają od stosunkowo niedawna ale już mają na koncie koncerty z wieloma rozpoznawalnymi na światowej scenie kapelami. Wydali do tej pory jedno demo i LP, które przyjeżdżają promować. Ich koncerty to coś, co warto przeżyć na każdej płaszczyźnie pojmowania - spektakularne, wyjątkowe doświadczenie. Nikt, kto widział tych trzech magików w akcji nie wyszedł z gigu niezadowolony.

MEAN THAI! to chamski tajski kucharz, który gotuje tłusto i ostro. Lubi to co robi i jak to robi, choć jego potrawy mogą być nieco ciężkostrawne dla delikatnych żołądków. Jego ulubiony dźwięk to skwierczenie mięcha na głębokim tłuszczu. Niezdrową satysfakcję sprawiają mu ciężkie, ołowiane groovy i wściekłe teksty. Ten koleżka nie należy do najprzyjemniejszych na dzielnicy.

Psycho Art Fest vol. 4 w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl