:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Przyszedł na komendę, bo chciał się ogrzać. Po chwili zadzwonił, że ... podłożył tam bombę

Kronika kryminalna, Przyszedł komendę chciał ogrzać chwili zadzwonił podłożył bombę - zdjęcie, fotografia

Nawet do ośmiu lat więzienia grozi sprawcy fałszywego alarmu bombowego w komendzie policji. Mężczyzna telefonicznie poinformował, że podłożył w budynku ładunek wybuchowy w momencie, kiedy się z nim znajdował.

Wszystko wydarzyło się kilka dni temu na terenie Pułtuska. W godzinach rannych do tamtejszej komendy wszedł 54-letni mężczyzna. Zapytał dyżurnego, czy może przez chwilę posiedzieć w poczekalni, ponieważ bardzo zmarzł, na co funkcjonariusz pozwolił. Po chwili mężczyzna wyjął telefon i zadzwonił pod nr 112 informując, że ... podłożył w budynku komendy policji bombę, którą za chwilę zdetonuje. Po zakończeniu rozmowy jak gdyby nigdy nic wyszedł z komendy.

Funkcjonariusze natychmiast wybiegli za mężczyzną i go zatrzymali. W trakcie przeszukania oczywiście nie znaleziono żadnego ładunku wybuchowego. 54-latek nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Okazało się, że był pijany. W organizmie miał prawie 2,5 promila alkoholu.

Mieszkaniec Warszawy już usłyszał zarzuty. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Przyszedł na komendę, bo chciał się ogrzać. Po chwili zadzwonił, że ... podłożył tam bombę komentarze opinie

 • gość 2018-03-01 12:49:30

  no to przez parę lat będzie mu ciepło

 • Patrycja - niezalogowany 2018-03-01 15:39:40

  Chociaż jest plus tego wszystkiego

 • M. - niezalogowany 2018-03-01 21:33:40

  Moze właśnie o to chodziło...?

 • gość 2018-03-02 21:17:56

  Z pewnością o to chodziło. Przesiedzi 3 miesiące w AK, potem proces, wyrok w zawiasach i wtedy nastanie wiosna. Znów będzie mógł spokojnie spożywać na łonie natury...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl