:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Przysięga wojskowa i Dzień Otwarty w ciechanowskich koszarach

07/12/2018 11:22
Wojsko, Przysięga wojskowa Dzień Otwarty ciechanowskich koszarach - zdjęcie, fotografia
GRU 16
Koszary wojskowe w Ciechanowie godz: 10:00

5. Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej im. st. sierż Mieczysława Dziemieszkiewicza zaprasza 16 grudnia wszystkich mieszkańców do ciechanowskich koszar, gdzie odbędzie się kolejna przysięga wojskowa oraz Dzień Otwarty.

Dzień Otwarty Koszar rozpocznie się już o godz. 10:00. Z tej okazji zorganizowany zostanie piknik militarny. W programie znajdzie się m.in. pokaz sprzętu, będzie można również spróbować wojskowej grochówki.

Z kolei o godz. 12:00 rozpocznie się ceremonia zaprzysiężenia żołnierzy Terytorialnej Służy Wojskowej. - Wśród zaproszonych gości są m.in. przedstawiciele Parlamentu, Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej oraz wielu innych znakomitych osobistości - informuje Aneta Szczepaniak, rzecznik prasowy 5MBOT.

Przysięga wojskowa i Dzień Otwarty w ciechanowskich koszarach komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 12:01:59

    A czy będzie Antek ojciec założyciel.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 12:08:35

    Ksiadz Rydzyk ma być.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 12:30:53

    A cóż to znskomite osobistości?

  • Harry - niezalogowany 2018-12-07 12:50:08

    Ja też będe, zapraszam :)

  • gość 2018-12-07 14:19:12

    Darmowa grochówka ? o Kurła idę idę to se podjem kurła i wojsko zobacze jakie karabiny mają.

  • gość 2018-12-07 14:58:09

    A czy będą rodziny pomordowanych przez patrona? To tak blisko- okolice Sońska, Gąsocina, Szyszk, Krasnego, Przasnysza, Krasnosielca, Konopek, Woli Wierzbowskiej, Gruduska, Regimina, Kraszewa, Płońska, Pomiechówka i samego Ciechanowa.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 15:19:59

    Karabiny będą drewniane a strzelać będą z dupy po grochowce

  • Marcin Dominiak - niezalogowany 2018-12-07 17:46:32

    Cały Ciechanów... Tylko wyszydzić, wyśmiać. TO SĄ NASZE CIECHANOWSKIE KOSZARY, NASZEGO POLSKIEGO WOJSKA. Wstyd że ktoś prócz drwin nie ma nic wiecej do powiedzenia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 17:46:50

    Żal wam chujozy dupe ściska

  • Gośćapis - niezalogowany 2018-12-07 19:28:06

    Rój ty zbóju, hańba i sromota takiemu państwu.

  • gość 2018-12-07 19:50:38

    widze pełno komentarzy cebulaków,maś na ból dupy sobie kupcie buraki!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 22:27:02

    Likwidował UBków ich współpracowników i konfidentów ogólnie zdrajców Polski.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 23:47:59

    Ja mam 25kg nadwagi więc na terytorialsa się nadaję!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 00:56:50

    Każdy się nadaje. Tylko trzeba chcieć. A Takich co byli kiedyś w wojsku to szkoda o nich gadać. Bo piszą o nas tylko to czego nie powinni. Bo piszą to Ci którzy Ch. Ja wiedzą. Tacy jesteście cwani to przyjdzcie do obrony zobaczymy czy każdy będzie taki cwany wojaczki z 3 zł

  • Gość - niezalogowany 2018-12-08 01:03:05

    Bo co? Bo piąty rodzaj sił RP to co? To już tylko mięso armatnie? Przyjdz kurde cwaniaku jeden z drugim to zobaczymy a nie tylko potraficie gadać na nas. A jak przyjdzie wojna to będziesz spierdalac jeden z drugim bo będziecie mieć pełno w gaciech

  • Gośćgosc - niezalogowany 2018-12-09 02:14:54

    Niektore wpisy na tych stronach są tak wulgarne i prymitywne , ze aż się dziwię,że moderator tej strony ich nie kasuje.Człowieku , jak nie masz nic mądrego do napisania, to publiczne głupotą się nie popisuj.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 07:30:21

    Od żołnierzy nie wymaga się rzeczy niewykonalnych, więc Rój musiał być kompletnym debilem myśląc , że wygra z Armią Czerwoną. ZSSR upadł na skutek wewnętrznych problemów . Walka Roja to zwykły bandytyzm.

  • gość 2018-12-09 15:05:27

    Proszę poczytać odezwy Roja. To stek bzdur, obskuranckie poglądy i kompletny prymityw. Pilot, najmłodszy w oddziale, był pewnie jedynym, który potrafił coś napisać. Podnoszona religijność "bohatera" stoi w sprzeczności z Dekalogiem. Strzelał łatwo i szybko. Politycznie czuł się mocniejszy od gen. G. Pattona.

  • gość 2018-12-10 12:49:30

    Nieuki uczą nas historii.

  • MarucynTSW - niezalogowany 2018-12-13 11:06:46

    Poprostu ŻAL przez duże Ż jak sie czyta te komentarze prymitywnych ludzi... Nie macie o niczym zielonego pojęcia a wyrażacie sprzed ekranów swoje opinie i wypisujecie docinki na tematy wam obce.. Zapraszam do jednostki na 16. czy 8. co poniektórzy i zobaczymy jakie z Was Chojraki... NIE POZDRAWIAM!

  • gość 2018-12-13 17:38:35

    "Ludzkość musi położyć kres wojnie, albo wojna położy kres ludzkości"- J. F. Kennedy

Dodajesz jako: |

Wojsko, Miasto Ciechanów - więcej informacji