:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Przybyli Ułani - koncert w opinogórskiej Oranżerii

Kiedy: 2017-11-12 , godzina: 12:00 | Gdzie: Oranżeria w Opinogórze

Koncerty, Przybyli Ułani koncert opinogórskiej Oranżerii - zdjęcie, fotografia

W muzealnej Oranżerii odbędzie się koncert nr 566. Na scenie zobaczymy kwartet puzonowy TROMBASTIC oraz śpiewaka Grzegorza Zychowicza. Koncert „Przybyli Ułani” odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 12 listopada.

Ze względu na szerokie zainteresowania muzyków, TROMBASTIC stara się propagować muzykę instrumentalną od czasów średniowiecza, poprzez renesans, barok, aż do muzyki współczesnej, również jazzowej i popowej. Muzycy grają zarówno na instrumentach dawnych, jak współczesnych. W 2010 roku zespół nagrał płytę z muzyką renesansową pt. „Battalia”, za którą otrzymał nagrodę FRYDERYK 2010 w kategorii Muzyka Dawna. Najnowsza płyta zespołu to „Tutti Virtuosi” z 2015 roku zawierająca najpiękniejsze kompozycje - arcydzieła europejskiego renesansu i baroku napisana na duże składy instrumentalne.

Oprócz muzyki instrumentalnej, publiczność usłyszy także wokal Grzegorza Zychowicza. Ukończył on studia wokalne w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, w klasie prof. E. Kossowskiego. Od czasów szkolnych zdobywał liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach i przeglądach ogólnopolskich, a także za granicą. Od 1992 r. jest solistą Warszawskiej Opery Kameralnej, z którą odbył wiele zagranicznych tourne m.in.: po Niemczech, Francji, Hiszpanii, Danii, Rosji, Libanie i Japonii. W repertuarze ma między innymi partie operowe: Seneca „Il coronazione di Poppea”, Nettuno „Il ritorno Ulisse in Patria”, Plutone „Ballo delle Ingrate” Claudio Monteverdiego, Adonis w „Venus i Adonis” Johna Blowa. Z kategorii polskiej muzyki kameralnej wykonuje pieśni m.in.: F. Chopina, S. Moniuszki, Z. Noskowskiego, S. Niewiadomskiego, H. Czyża.

Koncert rozpocznie się o godz. 12:00 w Oranżerii. Wstęp - 15 zł.

Miejsce zdarzenia mapa Ciechanów


Przybyli Ułani - koncert w opinogórskiej Oranżerii komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Opinogóra Górna - więcej informacji