:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Sprawy kryminale , Tatarskiej nastolatek napadł kobietę - zdjęcie, fotografia
Portal ciechanowinaczej.pl 22/11/2018 18:40
Kamil Żerdziewski

Policjanci zatrzymali 17-latka, który napadł i próbował okraść mieszkankę Ciechanowa. W czasie ucieczki zgubił telefon, dzięki czemu mundurowi nie mieli problemu z namierzeniem go i zatrzymaniem.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w rejonie ulicy Tatarskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że nastolatek zaatakował 69-letnią kobietę i próbował wyrywać jej torebkę. Napastnik, widząc opór pokrzywdzonej, przewrócił ją na ziemię i zaczął kopać. Mimo to nie zdołał okraść kobiety i uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się jednak, że w czasie zajścia zgubił telefon.

69-letnia mieszkanka Ciechanowa o wszystkim poinformowała policję, która bez problemów namierzyła i zatrzymała sprawcę. Napastnikiem okazał się 17-latek z powiatu mławskiego. Usłyszał już zarzut usiłowania rozboju, za co grozi do 12 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji, jako środek zapobiegawczy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

(fot. arch.)

Reklama

Przy ul. Tatarskiej nastolatek napadł na kobietę komentarze opinie

  • gość 2018-11-22 19:15:42

    i prawidłowo jaja mu dobrze nie obrosły a problem natury psychicznej, niech ma nauczkę

  • gość 2018-11-22 19:54:02

    Po co taki chwast chodzi? Gdyby to była moja żona to moi chłopcy zrobili by z niego kebaba.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-22 20:16:27

    Nie problem psychiczny, tylko zwykły bandyta. Jak ma dzianych rodziców to jakiś papuga go wybroni.

  • gość 2018-11-22 20:27:58

    Powiat mławski i wszystko jasne.

  • Adam - niezalogowany 2018-11-22 21:53:22

    Już to widzę jak debila skaza na 12 lat przecierz to biedne 17 letnie dziecko on tylko porzebowal na Maryję.On nie ma rodzeństwa 500+ nie dostaje

  • knd - niezalogowany 2018-11-23 05:14:05

    wszelki element społeczny tego miasta wywodzi się z powiatu mławskiego wypad z miasta

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 07:43:43

    A może powiat ciechanowski i wszystko jasne? Zobacz ile łajz z Ciechanowa napada na ludzi i okrada. Poczytaj kronikę policyjną co się w mieście dzieje. Wydarzyło się, że jakiś łeb z innego powiatu napadł na kogoś i odrazu wszyscy stamtąd są źli. A może on chodził do szkoły średniej/zawodówki w Ciechanowie i właśnie tu nauczył się kraść a ze swoim powiatem ma mało wspólnego. Miesiąc temu facet z Ciechanowa potrącił na pasach w Mławie kobietę a ta po kilku dniach zmarła. Wiem bo mam tam znajomych i mówili mi o tym. Jakoś nagonki nikt tam nie robił na powiat ciechanowski. Ale tu trzeba podsumować innych. Spójrzmy ludzie na nasze lokalne łajzy bo jest dużo.

  • gość 2018-11-23 08:26:09

    Wszędzie jest dużo, a najgorsi tacy na wyjeździe, bo myślą że jak ich nikt nie zna to mogą sobie na więcej pozwolić.

  • gość 2018-11-23 08:51:47

    Dozór Policji? Powinien być areszt na 3 miesiące.

  • gość 2018-11-23 09:02:57

    Co robił 17 latek z Mławy w Ciechanowie?

  • gość 2018-11-23 10:33:44

    Co robił 17 latek z Mławy w Ciechanowie?- myślał że tu jest anonimowy i" zarobi jakieś pieniądze", tu nie ma znaczenia że on był z Mławy. Brawo za dzielność dla tej Pani

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 10:35:35

    Ja pierodle, nawet nie można normalnie już po ulicy chodzić. Nawet jak się spojrzysz to wpiwrdol dostaniesz za nic. Patologia jebana, Ciechanów schodzi na psy. Może jakby na nich napaść i rozjebac im łby to by się wkoncu nauczyli debile.

  • gość 2018-11-23 10:36:11

    W takiej sytuacji powinien być podany do publicznej wiadomości

  • gość 2018-11-23 10:37:11

    Nie Ciechanów a w każdym mieście może się tak zdażyć

  • gość 2018-11-23 10:41:31

    Często się zdarza nawet w szkołach naodpierdalają a później szukają by ktoś był winny, cierpią niewinni ludzie co nie mogą się obronić

  • gość 2018-11-23 10:42:31

    Poza miejscem zamieszkania są odważniejszi

  • gość 2018-11-23 10:54:52

    Ludzie, nie z Mławy a powiatu mławskiego.... Umiecie czytać ze zrozumieniem ?????? Myślę, że jest ogromna różnica pomiędzy powiatem a miastem. Dotyczy zarówno Ciechanowa jaki Mławy, Płońska czy Przasnysza. Nagonki na ludzi z danego rejonu nie są potrzebne a akurat tu w Ciechanowie często się takie nagonki zdarzają.

  • gość 2018-11-23 11:33:21

    Trzeba przyznać, że knd ma trochę racji. Mieszkańcy powiatów bardzo często robią krecią robotę miastom powiatowym. Chociaż mieszkańcy miast też nie są święci...... :) to jednak w drugą stronę jest gorzej.

  • gość 2018-11-23 12:11:29

    Ja mieszkam w Opinogórze i jak znajomi opowiadają aż tak fajnie nie jest ale trzeba na niektórych uważać

  • Gość G - niezalogowany 2018-11-23 14:30:17

    Witam.Może troché odbiegam od tematu ale nawiazujac do Goscia ,który potracił pieszá w Mławie uwazam,iz zdarzenie choc mialo miejsce na pasach nie koniecznie musi oznaczac wine kierowcy.Sam jestem kierowca I niejednokrotnie przejezdzajac przez Mlawe byłem swiadkiem jak mławscy Piesi potrafia gwaltownie wchodzic na pasy...

  • gość 2018-11-23 14:50:51

    Czy była wina kierowcy czy nie, to nie zmienia to faktu, że gdyby coś takiego wydarzyło się w Ciechanowie z udziałem kierowcy z sąsiedniego powiatu (nie ważne którego) to atak na kierowcę byłby zmasowany. Ludzie by nie dopytywali czy to wina pieszego czy kierowcy. Osąd byłby jedyny słuszny. Do tego dążyłem w swoim poście. Ja też tamtędy często przejeżdżam - jeżdżąc do Działdowa i Lidzbarka i akurat nie zauważyłem problemu z pieszymi. No, ale może miałem pecha albo może szczęście. Zauważyłem natomiast, że bardzo często ustępują kierowcom z podporządkowanej drogi - aż byłem w szoku!! Może zostawmy już ten temat bo w żadnym z miast nie jest idealnie. Albo gdzieś wchodzą piesi na pasy, albo baaaaardzo często auta przejeżdżają na czerwonym (niestety widzę to w Ciechanowie) albo często przekraczają prędkość (dużo na WPN) itd., itp....

  • Ela - niezalogowany 2018-11-23 15:02:16

    I znowu z Mławy idiota. Won do siebie!

  • Gość G - niezalogowany 2018-11-23 15:15:59

    ...ciekaw jestem kogo p.Ela ma na mysli?