:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Przez trzy dni kryta pływalnia będzie nieczynna. Odbędą się Zawody w Pływaniu Szkół STO

Kiedy: 2018-03-25 , godzina: 09:00 | Gdzie: Kryta pływalnia

Pływanie, Przez kryta pływalnia będzie nieczynna Odbędą Zawody Pływaniu Szkół - zdjęcie, fotografia

Od piątku do niedzieli (23-25 marca) kryta pływalnia w Ciechanowie będzie nieczynna. W tym czasie obiekt będzie gościł zawodników startujących w XXIV Ogólnopolskich Zawodach w Pływaniu Szkół STO.

W Ciechanowie pojawi się około 500 młodych pływaków – uczniów 36 szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski. Zawodnicy będą rywalizować w czterech kategoriach wiekowych i pięciu stylach: grzbietowym, klasycznym, motylkowym, zmiennym oraz dowolnym. W programie przewidziano konkurencje indywidualne i sztafety na dystansach 25m, 50m i 100m. Nad poprawnością zawodów czuwać będzie 24 sędziów.

Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół STO to największa tego typu impreza sportowa dla dzieci i młodzieży. Co roku do Ciechanowa zjeżdżają się uczniowie z całej Polski, a miejski basen „U-Ciecha” przy ul. 17 Stycznia staje się symboliczną stolicą zawodów pływackich. Tegoroczna edycja wzbogacona zostanie o nieformalne konkurencje dla rodziców i trenerów. Również najmłodsi spróbują swych siły na torze pływackim – w planie wyścigi dzieci poniżej siedmiu lat.

Organizatorami wydarzenia są Samodzielne Koło Terenowe Nr 76 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Ciechanowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie.

Przez trzy dni kryta pływalnia będzie nieczynna. Odbędą się Zawody w Pływaniu Szkół STO komentarze opinie

  • Staruch - niezalogowany 2018-03-23 11:49:06

    Znów gownazeria będzie pływać za moje pieniądze i blokować mi dostęp do basenu! A pływać w poniedziałek rano jak i tak za darmo macie!!! Ja płacę, finansuje i nie mogę...

  • gość 2018-03-23 19:10:01

    Racja,,popieram, my utrzymujemy i kiedy przychodzi weekend i pora się umyć i odkazić to nie można:)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl