:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Przegląd filmów krótkometrażowych w Ciechanowie

Kiedy: 2018-07-11 , godzina: 18:00 | Gdzie: Kawiarnia Artystyczna PCKiSz

Kino, Przegląd filmów krótkometrażowych Ciechanowie - zdjęcie, fotografia

Przegląd filmów krótkometrażowych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda & Anima odbędzie się w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda & Anima jest najstarszym w Polsce festiwalem filmowym, konfrontującym osiągnięcia studentów szkół filmowych i artystycznych z całego świata oraz dorobek twórców animacji artystycznej – zarówno profesjonalistów, studentów, jak i realizatorów niezależnych.

11 lipca (środa), godz. 18.00

Podczas I części w Małym Kinie „Łydynia” obejrzymy filmy: FUSY,  reż. Kordian Kądziela, PIĘKNA POSTAĆ, reż. Hajni Kis, ATTAK, reż. Ruben Meier, BEZ SŁOŃCA, reż. Paul de Ruijter, Z MIŁOŚCI DO KINA, reż. Ascar Nurakun uulu. 

25 lipca (środa), godz. 18.00

Podczas II części w Małym Kinie „Łydynia” obejrzymy filmy: NASZE WŁASNE, reż. Malu Janssen, POZDROWIENIA Z KROPSDAM, reż. Joren Molter, MÓJ DZIEŃ PAMIĘCI, reż. Daniella Meroz, SYMBIOFONIA, reż. Eugeniusz Pankov, MILLIMETERLE, reż. Pascal Reinmann, MIĘSO Z PSA, reż. Ksenia Tischenko 

Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny!

Przegląd filmów krótkometrażowych w Ciechanowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Kino, Ciechanów - więcej informacji