:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Przed nami V Jarmark Raciąski. Gwiazdą zespół Enej

Kiedy: 2018-08-14 , godzina: 12:00 | Gdzie: plac Adama Mickiewicza w Raciążu

Koncerty, stoiska wystawiennicze i wiele innych atrakcji znajdzie się w programie dwudniowego Jarmarku Raciąskiego. Piąta edycja imprezy odbędzie się 14 i 15 sierpnia.

Jarmark zagości na placu Adama Mickiewicza w Raciążu. We wtorek (14 sierpnia) wydarzenie rozpocznie się o godz. 12:00. Na uczestników będą czekały stoiska wystawiennicze, odbędą się liczne konkursy i zabawy, zaplanowano również spektakl teatralny. W godzinach wieczornych jarmark zdominują koncerty. Na scenie zagoszczą zespoły „Horpyna”, „Karpatian” i „Enej”.

W środę (15 sierpnia) Jarmark będzie czynny już od godz. 10:00. W programie znajdzie się m.in. prezentacja wieńców dożynkowych, konkursy, spektakle oraz występy lokalnych artystów.

Na wydarzenie zapraszają Miejskie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji im. Ryszarda Kaczorowskiego w Raciążu, Urząd Miasta Raciąż oraz Urząd Gminy Raciąż.

Przed nami V Jarmark Raciąski. Gwiazdą zespół Enej komentarze opinie

 • gość 2018-08-10 09:37:05

  Aż tylu Upadlińców w Raciążu że zamiast Polskich artystów promuje się i opłaca Upadlinę i ludzi których inspirował Wołyń czyli ludobójstwo Polaków . Idą wybory samorządowe włodarzom miasta dajcie czerwoną kartkę za taką żenadę

 • Hary - niezalogowany 2018-08-10 11:31:45

  kurła! no gratuluje! co za janusze! plują im w oczy, a oni mówią, że to ciepły deszczyk! nazwa zespołu pochodzi od imienia jednego z banderowców który mordował Polaków. oczywiście grajkowie się od tego odcinają twierdząc, że to zbieg okoliczności. tak jakbym ja założył kapelę "adolf", pojechał grać do Izraela i paplał, że to zbieg okoliczności. oczywiście w tym kraju janusze-cebulaki to łykają bo im media odpowiednio opłacane wtłaczają te żenujące pioseneczki na jedno kopyto (wszystkie brzmią identycznie). naród przychodzi na darmowe, rodzinne spędy gdzie leje się piwo i wszyscy upadlają się w rytm tej (U)padliny. życzę dobrej zabawy!!!

 • gość 2018-08-10 13:32:23

  Tego zespołu się nie zaprasza.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-15 15:10:41

  Jak komuś nie odpowiadają takie imprezy zawsze może zostać w domu.

 • Gość :) - niezalogowany 2018-08-16 12:05:19

  Szanowny Hary,czy jak Ci tam. Jeśli wypowiadasz się na jakiś temat,to może na początku warto się upewnić,czy masz coś do powiedzenia, a przede wszystkim,czy masz wiedzę na dany temat. Nazwa zespołu ENEJ pochodzi od powieści Wirgiliusz "Eneida". Czyli historia wesołego kozaka podróżującego po świecie. Pasuje,pasuje. Podróżują po Polsce i świecie wesoło koncertując. Trzeba być totalnym intelektualnym dnem,żeby myśleć,ze grając głównie w Polsce,będąc w większości Polakami (bo tylko jeden z członków zespołu urodził się we Lwowie) nazwa zespół na cześć jakiegoś za przeproszeniem pieprzon...mordercy! Myśl czasem człowieku,używaj mózgu o ile go masz...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl