:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Przed nami Bożonarodzeniowy Jarmark Opinogórski

Kiedy: 2017-12-10 , godzina: 11:00 | Gdzie: Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

Na dwudniowy Jarmark Bożonarodzeniowy zaprasza w najbliższy weekend wszystkich mieszkańców gminy i powiatu Muzeum Romantyzmu oraz wójt gminy Opinogóra. Z Ciechanowa będzie można dojechać bezpłatnym autobusem.

W sobotę i niedzielę na odwiedzających będzie czekało wiele atrakcji. Na dziedzińcu Oranżerii pojawią się namioty wystawiennicze, zaplanowano również warsztaty i koncerty. W sobotę (9 grudnia) w godz. od 12:00 do 15:00 odbędą się warsztaty dla dzieci i rodziców, podczas których będzie można upiec pierniki świąteczne czy wykonać ozdoby choinkowe. O godz. 15:30 rozpocznie się koncert dla melomaluszków. Z kolei na godz. 18:00 zaplanowano koncert „W świątecznym tonie”, podczas którego wystąpi  trio wokalne The Chance.

Niedziela (10 grudnia) to ciąg dalszy atrakcji. O godz. 11:30 rozpoczną się warsztaty edukacyjne dla dzieci. Pół godziny później odbędzie się koncert „W krainie operetki i musicalu”. O godz. 13:45 zaplanowano koncerty lokalnych artystów: Marty Skibińskiej, Gminnej Orkiestry Dętej Trzech Pokoleń czy zespołów Nadzieja i Melodia. O tej samej porze rozpoczną się też kolejne warsztaty dla dzieci i rodziców.

Wszystkie wydarzenia odbędą się na terenie Muzeum Romantyzmu. W czasie weekendu wstęp do placówki będzie bezpłatny. Organizatorzy zapewniają bezpłatne autobusy z Ciechanowa i na terenie gminy Opinogóra. Rozkład jazdy dostępny jest pod zdjęciem głównym.

Przed nami Bożonarodzeniowy Jarmark Opinogórski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Inne Wydarzenia, Opinogóra Górna - więcej informacji