:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C rozproszone chmury

Prośba o dzieła sztuki. Możesz wesprzeć młode talenty z pow. ciechanowskiego

Inne Wydarzenia, Prośba dzieła sztuki Możesz wesprzeć młode talenty ciechanowskiego - zdjęcie, fotografia

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie zwraca się do wszystkich artystów-plastyków z regionu, którzy chcą wesprzeć młode talenty, aby przekazali do końca listopada swoje dzieła na Fundusz „Sztuka Młodych”.

Pierwsza aukcja dzieł sztuki na rzecz Funduszu „Sztuka Młodych”, który wspiera stypendiami utalentowaną artystycznie młodzież, odbyła się w styczniu 2016 r., podczas XXVI Koncertu charytatywnego GALA 2016.

Okazała się ona wielkim sukcesem. Dzięki kweście, sprzedaży cegiełek oraz aukcji dzieł sztuki udało się pozyskać 14.860,80 zł. Cieszymy się, że zdolna młodzież mogła z nich skorzystać, aby sfinansować warsztaty artystyczne, zajęcia dodatkowe, czy materiały niezbędne do rozwoju swoich talentów.

Pragniemy ponownie zwrócić się do artystów o pomoc w przygotowaniu aukcji dzieł sztuki. Wszystkie prace, podobnie jak ostatnio, będą najpierw prezentowane na wystawie w Galerii im. Bolesława Biegasa (31 grudnia 2017 – 13 stycznia 2018), znajdą się również w wydanym Katalogu. Podczas antraktu XXVIII Koncertu Noworocznego GALA 2018 zostaną wystawione na licytację. Dochód z aukcji będzie przeznaczony na Fundusz „Sztuka Młodych”.

Dziękujemy i już zapraszamy artystów na GALĘ 2018, w sobotę, 13 stycznia!

Prośba o dzieła sztuki. Możesz wesprzeć młode talenty z pow. ciechanowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się