:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Proletaryat i Brght Ophidia w Zgrzycie

Kiedy: 2018-03-03 , godzina: 20:00 | Gdzie: Fabryka Kultury ZGRZYT Narutowicza 4 a

Koncerty, Proletaryat Brght Ophidia Zgrzycie - zdjęcie, fotografia

Jeszcze nie opadł kurz po wizycie Kalibra 44 a w Zgrzycie czeka nas kolejny koncert dużego...kalibru. W najbliższą sobotę na deskach sceny Fabryki Kultury pojawi się jeden z klasyków polskiego rocka - PROLETARYAT.

To jeden z najlepszych zespołów "drugiego pokolenia" polskiej sceny rockowej,  który w oryginalny sposób połączyła punk rock z metalem tworząc nową, oryginalną muzyczną jakość. Dzięki zaangażowanym tekstom, o których ich autor i wokalista mówi: "Nasze utwory są jak lustra, w których odbija się nasza rzeczywistość", grupa przez wielu uznawana jest za "głos pokolenia okresu przemian lat 80-tych i 90-tych".

Przed Proletaryatem zagra białostocki zespół Bright Ophidia. Powstał  on w 1998 roku  z zamiarem grania nowoczesnego prog metalu. Grupa nagrała trzy oficjalne albumy świetnie przyjęte przez krytyków jak i słuchaczy: Coma (Metal Mind Records), Red Riot (Metal Mind Productions), Set Your Madness Free (Revolution Records).

Koncert rozpocznie się o godz. 20:00.

Proletaryat i Brght Ophidia w Zgrzycie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Koncerty, Ciechanów - więcej informacji