:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Prezydent Kosiński po ślubowaniu: Będziemy tworzyć przyjazne miasto [wideo]

23/11/2018 13:26

Podczas inauguracyjnej sesji Rady Miasta Ciechanów VIII kadencji ślubowanie złożyli nie tylko radni miejscy, ale również prezydent miasta Krzysztof Kosiński.

Przypomnijmy, że wybrany na drugą kadencję prezydent w październikowych wyborach otrzymał 83,59% głosów. Podczas swojego wystąpienia po złożeniu ślubowania mówił m.in. o ogólnych planach na najbliższych pięć lat.

Całe wystąpienie prezydenta można obejrzeć w materiale wideo.

Prezydent Kosiński po ślubowaniu: Będziemy tworzyć przyjazne miasto [wideo] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 14:14:37

    Piękny strzał z nowym kierownictwem. Młodość i kompetencja, bez partyjnych leśnych dziadów.

  • gość 2018-11-23 14:47:31

    No faktycznie, ekipa bezpartyjna i bez powiązań familijnych.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 14:53:26

    Jak zwykle mądre wystąpienie. Potwierdzam też komentarz wyżej. Bardzo dobry wybór personalny. W szczególności pani wiceprezydent.

  • gość 2018-11-23 14:54:18

    Beda tworzyc przyjazne miasto??? Chyba dla siebie skoro prezydent chce zmienic statut miasta w ktorym chce ograniczyc czas wypowiedzi radnym i mieszkancom a do tego ratusz zrezygnowal z nagrywania sesji i umieszczania filmow w sieci wszystkie nagrania z minionej kadencji zostaly usuniete ze strony urzedu zniknal kalendarz prezydenta. Pytam dla kogo to jest robione bo na pewno nie dla mieszkancow ktorzy mogli sledzic w internecie dzialania samorzadowcow. Czego sie juz boicie? Tak to jest gdy jedna opcja ma bezwzgledna wiekszosc przeglosuja wszystko jak bedzie im sie podobalo nowy statut jest tu https://www.umciechanow.pl/samorzad/rok_2018 plik na samym dole Sesja - 22 listopada 2018 - część 1

  • gość 2018-11-23 15:14:24

    @UP co to za p*********e? jak jesteś taki mądrala zapraszam na sesję rady miasta, zobaczymy czy gębę otworzysz...

  • rozbawiony - niezalogowany 2018-11-23 15:21:42

    prawda zabolala???

  • gość 2018-11-23 15:41:50

    Wielokrotnie chciałam zabrać głos, ale gdy już miałam okazję to pana Kosińskiego nie było już na sesji... Ciekawe co miał ważnego do zrobienia. Teraz to już się tego nie dowiemy skoro zniknął kalendarz prezydenta ze strony Urzędu Miasta... Dyskusja o problemach mieszkańców z kilkoma radnymi, którzy uchowali się po przerwie nie ma sensu, gdy nie ma prezydenta lub przedstawicieli władz. Na komisji rewizyjnej było to samo - prawie nigdy go nie było. Jak oceniać pracę prezydenta bez prezydenta? Takie zachowanie pokazuje gdzie ma mieszkańców, wręcz ucieka przed nimi. Ha ha

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 15:59:01

    I znowu widzę to Cicholsko

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 17:26:40

    Cala prawda o Kosińskim i PSL Ludzie zauroczyli sie chodnikami i placami zabaw a problem jest glebszy .A P prezydent jest arogancki i butny .Mialem okazje kilkakrotnie sie o tym przekonać .Nie ma prezydenta w ratuszu i nie interesują go problemy mieszkańców .A co do kompetencji niektórych osób z otoczenia P prezydenta to bym podyskutowal.Bo niby gdzie mieliby ich nabrać , na studiach ? Kompetencja P Rzasinskiego wyszla przy budowie placu zabaw na osiedlu Plonska .Plac zabaw widmo , ale sam korzysta z miejskich obiektów sportowych prowadząc działalność gospodarcza i zarabia na bezpiecznej ciechanowiance .Chyba cos nie tak?

  • ;) hichot - niezalogowany 2018-11-23 18:17:04

    Może nie być wodza na sesji, ale jest na Messengerze i bardzo sprawnie odpowiada !!!!

  • gość 2018-11-23 18:22:06

    o tym że ma ludzi w poważaniu wiadomo od dawna dobrym przykładem jest dyskucja na temat muralu. Zignorował nas mieszkancow co zostalo udokumentowane https://www.facebook.com/06400pl/videos/1626180510751455/ https://www.facebook.com/06400pl/videos/1712827618753410/ przed wyborami co chwile był jakiś pomysł ,inwestycja az do znudzenia a teraz? głucha cisza dopiero po wyborach zniknął jego klanedarz ze strony komentarza nie trzeba ......

  • gość 2018-11-23 18:31:57

    by znaleźć materiały na sesję to nieźle trzeba się naszukać na stronie ratusza.... :P

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 19:50:18

    A ja na to wszystko napisze A NIE MOWILEM

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 21:09:18

    Ten prezydent pięknie omamił 80% baranów! I wybrali go. Manipulacja to jego konik. Pogarda. Obietnice bez pokrycia. Brak czasu dla mieszkańców. Mnóstwo czasu na imprezy dzięki którym się młody promował. W SP 4 to już powinni mu gabinet jakiś zrobić.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 21:32:39

    Na pewno zrobia P Rzasinskiemu a P Kosiński będzie u swojego podwladnego kawki spijal i zamiast rozmawiać o problemach , rozglądać sie za inwestorami żeby ludzie nie musieli szukac pracy poza Ciechanowem bedzie lepil z dziecmi balwanki .Mysle ze P Kosińskiego ludzie rozlicza jak to zrobili z PWardzinskim

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 22:12:00

    Coś mi się wydaje że nasz Pan Prezydent obrusł w piórka. Woda sodowa zaczyna uderzać do głowy. Ale niestety ludzie oczy mają i szybko godziny zweryfikuja.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 23:12:22

    Każdy wiek ma swoje prawa .30 latek mentalnie nie daje rady z takim obciążeniem jak prezydentura .Zabawa ,zabawki to wykorzystanie władzy przez tak młodego niedojrzalego człowieka P wice prezydent i sekretarz nie. rokują dobrze dla naszego miasta .I mysle ze się nie myle. Juz teraz po miesiącu od wygranych wyborów to widac .Co bedzie dalej ? Będziemy bacznie obserwować

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 14:02:59

    Pewien Janusz niezależny i Grażyna z pisiorow się chyba obesrali hahaha.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 14:29:04

    Pycha krąży przed upadkiem. Mamusia się już przekonała. Zsl stworzy przyjazne miasto. Dziady.wstydził się swojej na plakatach.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 14:49:15

    Powiem jak to wygląda. Pan Kosiński za rok rezygnuje z prezydentury. Start do europarlamentu albo sejmu. Namaszczy kogoś swojego na miejsce prezydenta i PSL kolesiostwo nadal będzie przy władzy ;) A ludzie nadal się cieszą jak debile jak im wieżę ciśnień świeca. Lemingi z najniższą krajową albo na socjalu klaszcza, a pracowici mieszkańcy muszą szukac pracy poza Ciechanowem...

  • gość 2018-11-24 15:11:47

    gdzie jest obiecany pociag 40minutowy z ciechanowa do warszawy? to obietnica pana kosinskiego z tamtej kampanii wyborczej

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 18:01:55

    Do gościa powyżej , pewnie wybyrcy P Kosińskiego znow pisiory ,obsrali poziom zerowy

  • ha ha ha - niezalogowany 2018-11-24 18:09:29

    chwalisz pana prezydenta- super krytykujesz pana prezydenta -won ty pisiorze!!!!!!!!!!!!!!11 ha ha ha ha

  • gość 2018-11-24 18:48:26

    Pani sekretarz Saganek to synowa naczelnika Urzędu Skarbowego-ekipa bez powiązań familijnych-bajki dla naiwnych.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 19:34:29

    Ale takich naiwnych jest ponad 80% no może teraz 60 % i mysle ze z każdym miesiącem rządów P Kosińskiego bedzie miej .P Prezydent pokazuje swoje prawdziwe oblicze i to ludzie widza i nie da się zamydlic oczu swiecidelkami za które sami placimy

  • gość 2018-11-24 21:33:31

    o prosze, teraz oficjalnie chce ograniczyc wolnosc wypowiedzi. Na swoim publicznym fejsbuku z predkoscia swiatla usuwal niewygodne komentarze i blokowal ich autorow. Ba nawet niektorych dziennikarzy i zwiazanych ludzi z tym srodowiskiem sie bal i za wczasu zablokowal.... Smieszne i nie....

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 23:01:28

    Pisiory i janusze z portalów zamknąć mordy Pseudo dziennikarze i trolle pisiorow

  • Gość - niezalogowany 2018-11-24 23:43:58

    Grzeczniej troche slugusie zielonej zarazy .

  • gość 2018-11-25 00:59:35

    Jakakolwiek krytyka obecnych władz spotyka się z bezrefleksyjnym obrażaniem ze strony ich obrońców, tak samo jak bezrefleksyjnie kupują pijar ratusza. Nie twierdzę, że pan Kosiński jest złym prezydentem. Zrobił dużo dobrego dla naszego miasta. Chyba każdy przyzna, nawet jego przeciwnicy, że Ciechanów znacznie się zmienił przez ostatnie 4 lata. Niestety, ma to też swoją cenę. Pijar przysłania prawdziwe oblicze ludzi, którzy rządzą naszym miastem. Nie jest tak wspaniale i kolorowo, jak możemy wyczytać na Pulsie Ciechanowa, na profilu prezydenta czy Urzędu Miasta.... Przez minione 4 lata pan Kosiński, a w zasadzie jego współpracownicy zrobili naprawdę wiele, ale przy jednoczesnym zaniedbaniu pewnych spraw. Każdy, kto czyta informacje z wielu źródeł i zna podstawowe zasady działania samorządu terytorialnego wie, że idealnie nie było i to w na wielu płaszczyznach. Pominę już nie zrealizowanie całego programu wyborczego, ale jak można bronić zachowania, gdzie pan prezydent wychodzi z sali, gdy mieszkańcy chcą zabrać głos w ważnej dla nich sprawie? Jak można bronić zmiany statutu, która ma na celu ograniczenie czasu wypowiedzi radnym i ciechanowianom? Szacunek i rzetelność to fundamentalna zasady. Odnoszę wrażenie, że pan prezydent pojawia się tylko tam, gdzie nie grozi mu niebezpieczeństwo zadania niewygodnego pytania, bo jego zachowanie na to wskazuje. Pojawia się w zasadzie tylko tam, gdzie może zaistnieć. Wychodzi przecinać wstęgi w blasku fleszy, ale już nie wyjdzie do ludzi, którzy mają prozaiczne problemy, dla nich nie znajdzie czasu. Bo oni nie będą milutcy, nie będzie braw.... To jest po prostu lekceważący stosunek do ciechanowian. Prezydentowi miasta nie przystoi takie zachowanie. Uzyskany przez niego wynik robi wrażenie, ale na nim samym zrobił chyba największe, skoro jest jeszcze bardziej arogancki.... "Do roboty"....

  • gość 2018-11-25 01:03:37

    I jeszcze jedno - czemu wzajemnie siebie obrażamy z powodu polityki? Czemu dajemy się dzielić? Ta uwaga dotyczy jednej i drugiej strony....

  • Leon - niezalogowany 2018-11-25 11:26:37

    Obrażamy się od kiedy pis doszedł do władzy. To przecież banda ignorantów ktora rzuciła się do koryta. Pawłowicz, Maciarewicz, Suski to jakieś wybryki natury. PiS niszczy Polskę. Normalni ludzie nie mogą na to patrzeć. To największe zło jakie sobie zgotowaliśmy na 100 lecie niepodległości. Niech to pisowskie bagno piekło pochłonie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 13:49:09

    Oto język zwolenników Po N PSL w niedzielny dzień .A zwolennik PiS życzy dobrej wesolej w gronie rodziny ,przyjaciol niedzieli .

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 14:08:43

    Niech zwolennik kaczora tak się bawi w niedzielę aż się zżyga

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 14:41:12

    Wcześniej niech idzie do kościoła, a potem się nawali, a na końcu zleje żonę. Tacy są pisowskie hipokryci

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 15:32:14

    Każdy mierzy innych swoja miarka .Ta zajadlosc Wam nie pomorze ,juz Was nie ma oświeceni wyznawcy T.......Rozliczyli Was 3 lata temu ,miesiąc temu i rozlicza za rok .

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 16:47:31

    Pisiory osaczały się o osrały z żałości

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 17:09:44

    Nikt was nie lubi pisiory

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 17:15:30

    Jak nikt .Ja lubię i co ty na to ?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 17:38:25

    A gdzie wyższe dodatki dla nauczycieli? Tak Pan obiecywał 4 lata temu.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 17:42:49

    Panowie i Panie zapraszam do zkm i zobaczcie sami na własne oczy jaki szacunek maja do ojca kosiniaka praciwnicy boja sie odezwac bo zaraz polecą z pracy połowa rodziny tam pracuje kosinskich co niektórzy to się w pół klaniaja.pozdrawiam żonę Krzysia

  • pasazer - niezalogowany 2018-11-25 18:57:46

    Po co dodatki dla nauczycieli czy innych pracownikow podleglych miastu .Najwazniejsze ze autobusy ZKM woza mieszkancow Regimina i to uwaga za 2.80.Ile misto doklada do tego interesu ? O to trzeba zapytac P prezydenta.

  • gość 2018-11-25 19:33:26

    a autobusy z i do regimina nie zatrzymuja sie w chruszczewie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 20:19:28

    O oooo dziwne przeciez Kpsinski i Kiwit to kumple i sie nie dogadali Dla prezydenta ważniejsi mieszkańcy Regimina niż Chruszczewa .Ciekawe dlaczego? Ja się domyślam .A wy .....?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-25 21:14:08

    Pan Kosiński w swoim pierwszym w nowej kadencji przemówieniu nic nie powiedzial o planach na rozwój Ciechanowa .Chyba prezydent nie ma ochoty rozwijać miasta , ściągać inwestorów .Szkoda bo to przeciez pieniadze dla miasta i praca dla ludzi Trzeba umieć zarabiać na siebie a nie tylko liczyć na pieniadze z unii

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 00:45:14

    Pisiory nie mogą przeżyć ze normalni ludzie powiedzieli im nie. Najlepszy prezydent od zawsze

  • Stawicki - niezalogowany 2018-11-26 06:36:54

    Odstosunkowac się proszę od prezydenta! Mieliście Wardziniaka przez kilka kadencji i co wam zrobił??? Wielkie g...o, kilka biedronek i wszystko! Dajcie innym porządzic!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 07:22:51

    pies i spółka ujada i ujada. To najlepszy prezydent jakiego mogliście mieć. Szanuj prezydenta swego bo mogłeś miec pisiorskiegi.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 08:27:53

    Pan Wardziński zrobił pętlę ,dzięki niej nie ma blokady miasta. Plac Jana Pawła i jeszcze inne ważne dla miasta rzeczy.

  • gość 2018-11-26 12:05:42

    to że prezydent podswietlił zamek na kolorowo i ogolnie "dzieje sie" oznacza ze mamy byc slepi i bezkrytyczni na jego skandaliczne zachowanie wzgledem mieszkancow i decyzje ktore nam szykuje??? paranoja i syndrom sztokholmski

  • gość 2018-11-26 12:37:45

    Proszę od patyczkować się od PIS. W Ciechanowie rządzi PSL . Przez 4 lata praktycznie nic nie zrobił. Tylko krzaczki ,kwiatki, imprezki i obiekty do zabawy. Komentarze już pokazują bute Prezydenta. Co będzie za pięć tat zobaczymy i wtedy ocenimy.

  • gość 2018-11-26 14:42:31

    Wardziński nie był złym prezydentem, mam do niego szacunek, przyszły wybory i mieszkańcy tak wybrali. Prezydent obecny stara się, efekty widać

  • gość 2018-11-26 15:02:22

    wardzinski byl jaki byl ale nie mozna mu zarzucic uciekania od mieszkancow tak jak to robi obecny prezydent .

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 22:25:01

    P Kosiński najbardziej boi sie krytyki i trudnych pytań dlatego nie lubi spotkań z mieszkańcami .Ale wladze czasami sie chwali czasami sie gani i jak się jest prezydentem ponad 40 tys miasta to trzeba to wziac na klatę a nie jak dziecko -nie ma mnie nie ma problemu.A tak na marginesie ,co ze spotkaniami osiedlowymi .Beda?

  • gość 2018-11-26 23:55:54

    pewnie beda i pewnie znowu beda bez specjalnego naglasniania by jak najmniej osob bylo

  • gość 2018-11-29 14:39:00

    A taki był fajny chłopaczek tak go wszyscy miesiąc temu kochali.Szkoda.

Dodajesz jako: |

Samorząd, Miasto Ciechanów - więcej informacji