:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Prezydent Ciechanowa powołał nowego rzecznika prasowego Urzędu Miasta

Personalia, Prezydent Ciechanowa powołał nowego rzecznika prasowego Urzędu Miasta - zdjęcie, fotografia

Renata Jeziółkowska została nowym rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta w Ciechanowie. Informację tę ogłosił prezydent Krzysztof Kosiński.

Nowa pani rzecznik ma 28 lat i pochodzi z Ciechanowa. Jest absolwentką "Krasiniaka". Ukończyła studia magisterskie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Przez niespełna siedem lat pracowała w redakcji „Teleexpressu” w TVP1. W swoim dorobku ma również współpracę z takimi programami, jak  "Teleexpress Extra", "Teleplotki" i "Polska według Kreta" emitowanymi na antenie TVP Info oraz "Kwadrans po ósmej", "Polityka przy kawie" i "Jak to działa?" w TVP1.


- Jestem przekonany, że ten wybór to gwarancja świetnej komunikacji z mediami i promocji marki Ciechanów w całej Polsce. Mam nadzieję, że więcej młodych ludzi, takich jak Pani Jeziółkowska, którzy zdobyli wiedzę i doświadczenie w większych ośrodkach, powróci do Ciechanowa, żeby swoje umiejętności i kwalifikacje wykorzystywać w pracy na rzecz miasta i jego mieszkańców - komentował swój wybór prezydent Kosiński.


Renata Jeziółkowska zastąpi na stanowisku rzecznika Ratusza Ewę Blankiewicz.

Prezydent Ciechanowa powołał nowego rzecznika prasowego Urzędu Miasta komentarze opinie

  • Grześ - niezalogowany 2014-12-19 12:04:04

    ciechanowianka wstyd, bo zatrudnia się juz po ukladach, wstyd ze brat radny i siostra rzecznkikiem została i prezydent tak wybiera . ktos powinien reagować. I rada miasta to akceptuje? Wstyd. Radny winien opuścić dla dobra siostry. Widać już wstęp z układami . Gorzej jak poprzednicy? Ciekawe kim będą zastępcy prezydenta?

  • gość 2014-12-19 11:56:39

    do ciechanowianki- przystopuj! nie masz prawa nazywać ludzi "banda i nieudacznikami". Chodzi o fakty powyborcze, które widac tobie pasują, bo jestes tez z ukladów, skoro tak bronisz nieuczciwych obietnic przedwyborczych. Kłamstwo ma krótkie nogi jak wiesz i w miasteczku małym ludzie maja oczy i uszy, wiec nie da się ukryć "ciechanowianko"

  • Ciechanowianka - niezalogowany 2014-12-19 10:47:37

    A dlaczego ma być jej wstyd? Jesteście bandą zakompleksionych nieudaczników, którzy nie mogą pogodzić się z faktem, że komuś się udało. Żyjcie własnym życiem i pracujcie na własne sukcesy zamiast doszukiwać się spisków i układów.

  • Marta - niezalogowany 2014-12-19 09:48:33

    ,,Polaczkom"? Widzę, że PSL prezentuje swój stosunek do wyborców

  • Izabelka - niezalogowany 2014-12-18 22:56:38

    Boże. Nikt Polaczkom nie dogodzi. Wszędzie spisek, wszędzie niedobrze.

  • lulu - niezalogowany 2014-12-18 21:28:10

    moze pani rzecznik da głos w temacie? ile dostanie na tej posadce? i czy nie wstyd przed mieszkancami?

  • Marta - niezalogowany 2014-12-18 18:17:40

    Rzeczywiście to siostra radnego, a czy to prawda ze jej ojciec pracuje w jednym budynku miejskim z ojcem Kosinskieg? To tez wiele by wyjasnialo odnosnie tej nominacji

  • ciechanowiak - niezalogowany 2014-12-18 08:17:10

    Obsadzenie przez Peesel urzędów krewnymi to przecież wieloletnia praktyka! Pamiętam zdanie Kosińskiego z kampanii: "skończy się uklad"! Śmiechu warte...

  • ja - niezalogowany 2014-12-18 07:06:22

    A o obsadzeniu stołków przez Pszczółkowskich w starostwie słyszeliście? Tak właśnie działa PSL. Ciemny lud Ciechanowa kupił kłamstwa wyborcze, niestety...

  • .szybkibill - niezalogowany 2014-12-17 23:43:52

    jeśli to jest rzeczywiście siostra radnego, to wstydu nie mają. kompetencje to jedno, ale miało nie być układów i co teraz? Czy to ktos rozwinie i odpowie? Obietnice to nie nogi na bok... Czy siostry i bracia radnych zamienią stołki w ratuszu z tymi dawnymi? A może tak całe rodziny będa zatrudnieni?

  • JONY - niezalogowany 2014-12-17 15:53:48

    "liznęła trochę prawdziwego życia" UŻYTKOWNIKU "XX" DODAJ SOBIE JESZCZE JEDEN "X" I BĘDZIE "XXX" I ŻYJ DALEJ I LIŻ..

  • xx - niezalogowany 2014-12-17 13:20:31

    hejterów jak widać, boli, że ktoś ma kompetencje. Sądzę, że pan Radny nie musiał nic załatwiać przy takich kompetencjach, a że wróciła z Warszawy - dobra nasza, przynajmniej liznęła trochę prawdziwego życia i ogarnie ten lokalny bałagan

  • Ciechanowianka - niezalogowany 2014-12-17 12:22:52

    Poprzedni prezydent miał rzecznika prasowego, który przebywa na zwolnieniu lekarskim więc zatrudnienie nowego było niezbędne.

  • Ciechanowianka - niezalogowany 2014-12-17 12:18:38

    Chyba sobie żarty robicie ja uważam że wykształcenie i kompetencje się liczą i nie ma nic wspólnego że brat jest radnym.

  • Bejtor - niezalogowany 2014-12-17 10:49:10

    Czyli waszym zdaniem radny Jeziółkowski za poparcie prezydenta wstawił siostrę na rzeczniczkę prasową?

  • ciechanowiak - niezalogowany 2014-12-17 10:22:36

    Prezydent ceni "niezależność". Dlatego wspiera "niezależnego" radnego :-) A tak na marginesie, czy to przypadkiem nie oznacza ZWIĘKSZENIA zatrudnienia w UM i rozrostu biurokracji? I czy nie jest to sprzeczne z deklaracjami w czasie kampanii? Jeśli jeszcze zatrudni doradców (jego poprzednik nie korzystał z tej formy zatrudnienia), to będzie oznaczało, że z tym Pinokiem, to coś było na rzeczy...

  • niki - niezalogowany 2014-12-17 07:03:06

    Dziwi Was dlaczego?Nazwisko tej Pani jest identyczne jak najmłodszego Radnego. Rodziców też mają tych samych.

  • sebek - niezalogowany 2014-12-16 22:15:43

    No, ta chociaż ma wygląd, poprzedniej osobiście nie znam ale zawsze się dziwiłem dlaczego były Prezydent ma tak niewyjściową Panią Rzecznik.

  • 2222 - niezalogowany 2014-12-16 21:54:52

    28 lat a wygląda na co najmniej 40

  • Maro - niezalogowany 2014-12-16 20:20:05

    Lepiej być kimś w Ciechanowie niż byle kim w Warszawie. W TVP mało płacą, a w Teleexpressie jest się anonimowym. Liczyłem na lokalnych dziennikarzy typu Szyperska lub Grudzińska, którzy znają ciechanowskie realia.

  • natka - niezalogowany 2014-12-16 20:01:11

    Kurde, moglam sie przyjaznic z prezydentem....

  • .szybkibill - niezalogowany 2014-12-16 19:20:25

    Super. Młodzi zdolni wracają... jak ptaki do swych gniazd. Chociaż trochę dziwi, że z takimi dokonaniami z wielkiej Warszawy i takich programów , nagle do Ciechanowa ( może więcej znajomych z Krasiniaka wróci?)