:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Ciechanowa. Wcieli się w rolę wolontariusza

Kiedy: 2017-12-12 , godzina: 14:00 | Gdzie: Bank Żywności w Ciechanowie

Organizacje Pozarządowe, Prezydent Andrzej przyjedzie Ciechanowa Wcieli rolę wolontariusza - zdjęcie, fotografia

W najbliższy wtorek (12 grudnia) prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Ciechanów. Wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą włączą się w ten sposób w 21. Świąteczną Zbiórkę Żywności.

Para prezydencka pojawi się w siedzibie ciechanowskiego Banku Żywności przy ul. Śmiecińskiej. Tam wraz z lokalnymi wolontariuszami Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda będą pakować zebraną w ostatni weekend na terenie północnego Mazowsza żywność, która trafi do organizacji, a następnie zostanie rozdzielona wśród osób potrzebujących.

Bank Żywności w Ciechanowie będzie trzecim w kraju, w którym para prezydencka wcieli się rolę wolontariuszy i pomoże przygotowywać żywność dla potrzebujących. Wcześniej prezydent wraz z małżonką pomagali wolontariuszom z Banków Żywności w Warszawie i Płocku.

Prezydent pojawi się w Ciechanowie w najbliższy wtorek o godz. 14:00. W trakcie wizyty planowane jest jego wystąpienie. Z Banku Żywności para prezydencka uda się do Makowa Mazowieckiego, gdzie o godz. 17:00 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami.

Prezydent Andrzej Duda przyjedzie do Ciechanowa. Wcieli się w rolę wolontariusza komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 15:53:12

    Prezydent Kosiński zbierał żywność jako wolontariusz, Prezydent Duda żywność zapakuje. Dużo w tym pijaru, ale lepiej robić pozytywne rzeczy niż dokładać rękę do niszczenia sądów.

  • kolo - niezalogowany 2017-12-07 16:25:10

    Prezydent Kosiński przy Panu Prezydencie Dudzie to Pikuś.

  • gość 2017-12-07 16:33:35

    Lepiej było by, gdy obaj wystąpili w roli darczyńców!

  • gość 2017-12-07 17:04:59

    Doda już pokazała co Ciechanów sądzi o Adrianie.

  • Leon - niezalogowany 2017-12-07 18:50:25

    Lepiej Duda niech nie podpisuje ustaw o SN i KRS i nie robi z siebie pajaca.

  • Kolo - niezalogowany 2017-12-07 19:04:48

    Andrzej Duda. Prezydent wszystkich Polaków. A platfusy mają stać na baczność w sejmie a nie swoje grube, spasłe niemieckie dupska przykleiły się do foteli i tak siedzą zdrajcy Polski w parlamencie i wszystko na nie. Totalna Targowica.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 19:42:51

    KOLO POZDRAWIAM SUPER KOMENTARZ

  • analny piotrus - niezalogowany 2017-12-07 20:52:17

    Super, muszę go zobaczyć!

  • Gość - niezalogowany 2017-12-07 21:16:52

    Zawsze będzie Adrianem.

  • gość 2017-12-08 07:21:02

    UUUUUUUUUU.PLATFUSY BĘDĄ WYYYYYYYYYĆ!!!!!!!!!!!!!!

  • ALEX - niezalogowany 2017-12-08 08:09:41

    Andrzej Duda podczas kampanii wyborczej był w Ciechanowie.Redaktor z Gazety Polonii,prosił Andrzeja Dudę, żeby zlikwidował lokalne gangi które rządzą wieloma miastami w Polsce.Na razie jak widać nie udało się to.

  • gość 2017-12-08 09:35:36

    Zwykły mieszkaniec i tak bedzie stał w odpowiednim miejscu drugiego sortu tylko wybrańcy i swita bliżej on to robi dla pisu a nie z Serca dla ludzi tak jak wszyscy Polityczni

  • Łowca POtworów - niezalogowany 2017-12-08 09:55:45

    A platfusy mają ból dupy. Andrzej rządzi!

  • Leon - niezalogowany 2017-12-08 12:31:05

    Bardzo mi szkoda wyznawców RELIGII SMOLEŃSKIEJ. Jestaście chorzy z nienawiści..Już niedługo wielu pisiorów wyląduje w więzieniu.

  • gość 2017-12-08 12:56:28

    A za co mają wylądować wyznawcy religii smoleńskiej w wiezieniu? Oświeć nasz wszystkich leonsjo?

  • gość 2017-12-08 15:19:37

    LEŁON SREŁON!! W SEJMIE KLEPNIĘTE! PREZI WRÓCI Z CIECHANOWA I PODPISZE.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 19:52:47

    Zawsze bendzie Adrianem i slugusem Karakana.CZlowiek bez własnego zdania konstytucja dla niego to jakaś abstrakcja.

  • Gość - niezalogowany 2017-12-08 19:56:15

    Adrian człowiek bez honoru slugus Kurdupla który z nienawiści niszczy kraj.

  • gość 2017-12-08 22:05:48

    precz z komuno ..

  • Gość - niezalogowany 2017-12-11 12:29:26

    Chiba jednak nie przyjedzie ani tu, ani do Makowa...

  • gość 2017-12-12 07:36:46

    Zapakuje ? Śmieszne , a może dałby coś od siebie, Wszystko w pisie pod publikę.

  • gość 2017-12-12 14:40:39

    no i przyjechał podobno godzinę wcześniej, bo o 14 był już w środku "pod kluczem" Bank Żywności i wybrańcy mieli okazję spotkać i być może porozmawiać. Pan Prezydent do ludzi nie był dopuszczony, bo prosto z drzwi banku Żywności do rządowej limuzyny. I tyle go widzieli mieszkańcy. Miał być o 14 wg info mediów, a o tej godzinie to już odjeżdżał. I taki to "nasz przedstawiciel, którego wybraliśmy" - padały komentarze za bramą . Nawet redaktorzy nie dopuszczeni i co na to organizatorzy? A ochrony o wiele za dużo. Więc "pijar, pijar, i jeszcze raz pijar". Po co taki Prezydent przyjeżdża? Szkoda słów.

  • gość 2017-12-12 22:42:59

    a tan portal tak bardzo nie lubi naszego Prezydenta ?