:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Premiera spektaklu teatralno-tanecznego Kopciuszek.pl w PCKiSz (zdjęcia)

W ostatią niedzielę (10 grudnia) w sali widowiskowej PCKiSz odbyła sie premiera Spektaklu teatralno-tanecznego "Kopciuszek.pl". 

Publiczność dopisała jak zwykle, a artyści miło zaskoczyli wspaniałą grą aktorską i nowymi układami choreograficznymi. Kopciuszka zagrała nastoletnia aktorka z Teatru Dziecięcego "Klapsik" - Olga Boniakowska, a Franka (baśniowego Księcia) - Jakub Jeskie. Pozostali aktorzy to: Barbara Kolak, Olga Kosewska, Aleksandra Szemplińska (rewelacyjna w roli Macochy),  Ania Stawińska, Zosia Dmochowska, Aleksandra Michalska, Amelka Komorska, Róża i Jagoda Nawrockie, Olek Kraskowski, Zosia Kaszuba. Scenom teatralnym towarzyszył taniec w wykonaniu Teatru Tańca "FAKT" oraz Zespołu Tańca Nowoczesnego "FUNNY". Wszystkie grupy "FUNNY" prowadzi Pani Jola Szlagowska, która do spektaklu stworzyła choreografię. Spektakl wyreżyserowała Edyta Bojkowska - Kolak- instruktor Teatru "Klapsik". Scenariusz do "Kopciuszka.pl" napisała ciechanowska nauczycielka - Iwona Rzeplińska,również obecna na premierze. Po spektaklu za kulisami na artystów czekał pyszny tort.

Spektakl w ubiegły wtorek obejrzały również dzieci i młodzież. Podczas jednego z nich w rolę Macochy wcieliła się sama reżyserka - Edyta Bojkowska - Kolak. Młoda publiczność żywo reagowała podczas Spektaklu, podziwiając swoich kolegów i koleżanki.

foto: PCKiSz, Andrzej Bayer

Premiera spektaklu teatralno-tanecznego Kopciuszek.pl w PCKiSz (zdjęcia) komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Teatr, Ciechanów - więcej informacji