:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Premier Morawiecki z wizytą w Ciechanowie

Polityka, Premier Morawiecki wizytą Ciechanowie - zdjęcie, fotografia
WRZ 24
PWSZ/ul. Narutowicza 9 godz: 17:00

Premier Mateusz Morawiecki będzie przebywał dziś (poniedziałek, 24 września) z wizytą na terenie północnego Mazowsza. Odwiedzi m.in. Ciechanów.

Najpierw Mateusz Morawicki zawita do Przasnysza. Tam m.in. odwiedzi firmę KROSS S.A. Wizyta planowana jest około godz. 15:00. Dwie godziny później premier ma pojawić się w Ciechanowie. W siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Narutowicza podpisze umowy w ramach rządowych programów, m.in. na dofinansowanie dla ciechanowskiej PWSZ. W programie znajdzie się też wystąpienie premiera.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w drodze powrotnej Mateusz Morawiecki ma również pojawić się w Płońsku.

(fot. KPRM)

Reklama

Premier Morawiecki z wizytą w Ciechanowie komentarze opinie

  • gość 2018-09-24 09:16:59

    bendzie co za darmo jak un przyjedzie?

  • Leon - niezalogowany 2018-09-24 09:17:01

    A po co ten kłamca, manipulant i pachołek Kaczyńskiego w Ciechanowie. Pis to partia która niszczy Polskę, a on się pod tym podpisuje. To bankier który pogrążył wiele osób. Ciekawe kto będzie mu lizał dupe Kołakowski czy Cicholska.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 09:25:12

    Cieszy mnie wizyta premiera najlepszego rządu od 89 roku. Polska rośnie w siłę. A lewactwo i kodziarstwo lamentuje. Piękna jest teraz moja Ojczyzna.

  • gość 2018-09-24 09:46:05

    Leon ubeku na nic twoje skamlenie.Nie wrócą dawne ubecko-komunistyczne czasy.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 09:59:03

    Brawo PIS, niech dobra zmiana dotrze do Ciechanowa i wykopie tych zielonych z PSLu że stołków

  • gość 2018-09-24 10:21:01

    Jestem za!!! Panie Premierze proszę zainteresować się ciechanowskimi układami politycznymi. PSL mówimy NIE!!!!

  • gość 2018-09-24 11:14:02

    zgadzam się. PSL- mówimy NIE !

  • gość 2018-09-24 11:34:32

    Jeśli coś rośnie to chyba nos premierowi?

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-09-24 11:39:31

    Klamiec przyjedzie i będzie obiecywał że pobuduje nam obwodnice

  • gość 2018-09-24 12:19:01

    Wszędzie jak do tej pory ten Pan był wybuczany i wygwizdany - u nas nie będzie chyba gorzej :)
    Stop kłamliwej pzprowskiej propagandzie !

  • gość 2018-09-24 12:25:24

    Precz z piSSem, precz z kaczorem śmieciem.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 12:30:58

    Zielonych mamy dość panie premierze! Oddaj Ciechanów w ręce godnego kandydata.

  • PeeZel won - niezalogowany 2018-09-24 12:33:30

    Który Kosiniak gorszy? Kamysz czy Kosiński? :) Chyba jeden i drugi tak samo "udany".

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 12:54:23

    Leon nikt nie chce czytać takich beznadziejnych bredni. Hahah idz sie powies pajacu

  • gość 2018-09-24 12:56:16

    W Ciechanowie obraz pisu najlepszy - dwa komitety :) jedni szkalują drugich, straszą wyrzuceniem z partii - tego jeszcze nie grali aby w jednej partii były takie zgrzyty. Chcecie takiej Polski pod podziałami - głosujcie na pis. PS. Widze ,ze sukces i murowana kolejna kadencja Pana Kosińskiego boli - szczególnie tych którym marzy się władza :)
    Niestety , ani wasze wpisy , ani żałosne wypociny nie zaszkodzą naszemu Panu Prezydentowi - dobro się zawsze obroni a kłamstwo ma krótkie nogi i długi nos :)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 13:22:16

    Widzę, że mateuszek klamczuszek, zawsze znajdzie poparcie jakiś ograniczonych, debilnych pisdzieleców, którzy najlepiej nic by nie robili i żyli z 500+, na które musi zapracować reszta społeczeństwa.

  • gość 2018-09-24 13:22:43

    Przyjedzie obiecać nam metro czy może lotnisko :)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 13:36:49

    Dość PO PSL

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 13:45:59

    PeeZel won z Ciechanowa! POpaprańcy won. Lewactwo wszelkie. Prawo i Sprawiedliwość nas wyzwoli od tego gówna.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 13:48:28

    Tylko nie PiS!!!!

  • gość 2018-09-24 13:51:41

    Mateuszek kłamczuszek jak to ktoś dobrze napisał przyjedzie podpisać pewnie nową ustawę dla Ciechanowskich lewaków nierobów PWSZ to tylko pewnie podstęp ,albo zatwardziałej kadrze co powinna być na emeryturach da podwyżki ha ha ha ,A ,że Mateuszek kłamczuszek to może i do nich nie dojechać .

  • gość 2018-09-24 14:04:04

    Przyjedzie premier do jednego zakładu w Przasnyszu do garstki mieszkańców i do Ciechanowa - konkretnie PWSZ, a nie do mieszkańców, których ma gdzieś. Na początku miałam nadzieję, że to bardziej prawy człowiek. Ale okazało się fikcją, i już działa jak inni z PiS. Lepiej niech tu pogodzi swoich wyznawców. Ale co może taki polityk w ciągu godziny lub krócej powiedzieć ludziom, jak wysłuchać czy zaradzić????????????? To kolejny lans polityka, a kasa na przejazdy z naszych idzie.

  • Aaron - niezalogowany 2018-09-24 14:36:19

    Dziel i rządź. Jak to pięknie widać na polskich forach.

  • gość 2018-09-24 14:36:32

    Skamlenie komuchów jest śmieszne i urągające człowieczeństwu o co i tak trudno ich czerwonych posadzić. Precz z komuną, chwała PiS i wolnej Polsce.

  • gość 2018-09-24 14:56:37

    Wolna Polska to nie parcie na stołki i coraz większe ukrywane kolesiostwo. Nie należę do żadnej partii i mam wolny wybór. Obrzydliwe jest nie jedno co widzę i słyszę. A napadanie jednych na drugich , typu "skamlenie komuchów, precz z komuną, chwała PiS" to obraz obrzydliwie pojmowanej wolności. I urąga człowieczeństwu - przedmówco wystawiasz sobie świadectwo.

  • gość 2018-09-24 15:37:19

    Skamlenie komuchów - czyżby ktoś przywołał do tablicy posła piotrowicza ? Posła wielkiego PIS ?
    Precz z komuną czyli precz z pis - ktoś tu nie odrobił pracy domowej - zachęcam do analizy partyjniaków pzpr - obecnie w jedynej słusznej partii naczelnika :)

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 16:21:00

    Wy wyborcy PIS jesteście leniami i tłumokami, którzy łykają i wierzą we wszystkie brednie co wam rząd wciska. Poprzednia władze była nie wiele lepsza, ale to co się teraz dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Jeszcze będziecie tą partię przeklinać, ja wam to mówię

  • gość 2018-09-24 17:52:00

    Super.

  • gość 2018-09-24 21:13:26

    Pinokio myśli, że w Ciechanowi naród głupi i uwierzy w jego kłamstwa.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 22:17:52

    Ciekaweczy RUDA była w Ciechanowie?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 00:36:43

    Rząd pis jeszcze gorszy jak komuna o wiele gorszy. Banda głupców, powinienem o wiele mocniej nazwać... Szkoda slow

  • Kazik 12gr - niezalogowany 2018-09-25 05:38:28

    Przecież PiS to teraz lewactwo, liżą tyłek SLD, aby tylko przejąć reszte władzy w Polsce. To populistyczne partia realizuje w dużej mierze lewacki program. Pamiętacie jak byli u władzy przed Platformą? Koalicja z LPR Samoobroną, aby tylko siedzieć przy korycie. "Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta. Kaczor z PiSu to zwyczajny komunista"

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 06:21:47

    Wy bolkowe dzieci Tuska, sieroty po nim, lemingi skodziałe to największe tłumoki jakie ziemia nosi. Zapierdalać karze wódz do śmierci, a leming mówi ok. Zabierają pieniądze z OFE a tuman mówi ok. Prowokują sami, palą budę pod ambasadą rosyjską, ok. Kopacz kłamczuszka na 3 metry kopała ziemię w Smoleńsku. Leming ok. Nigdy więcej państwa teoretycznego. Idźcie z ryżym pograć w piłkę.

  • gość 2018-09-25 07:33:12

    Język nienawiści . Jeden naród. Chcecie ludzie zmiany, zacznijcie od siebie.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 07:55:02

    Ty pisowska łajzo

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 08:53:46

    Chciałem powiedzieć premierowi Morawieckiemu że jest z niego kawał skurwysyna, ale mnie nie wpuszczono

  • Gość - niezalogowany 2018-09-25 09:40:07

    ŻENADA!!!!

  • gość 2018-09-25 13:29:02

    Jestem już pewien, ze te pochlebne komentarze dla pis pisze jeden dziadyga , pewnie były ministrant zadowolony z "posługi" u swojego pasterza :) bądź były członek egzekutywy pzpr , dla którego zabrakło miejsca. Myśli on z pewnością ,ze jak wejdzie w dup. bez wazeliny to podobnie jak reszta komuchów znajdzie ciepły stołek u stóp swojego naczelnika :)