:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Poznaliśmy już zwycięzcę ciechanowskiej Ligi Zakładowej!

Piłka Nożna, Poznaliśmy zwycięzcę ciechanowskiej Zakładowej! - zdjęcie, fotografia

Ciechanowska Straż Pożarna na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zapewniła sobie triumf w Lidze Zakładowej. Wciąż nie wiadomo jednak, jak ostatecznie będzie wyglądało całe podium.

Przełomowa dla losów rywalizacji okazała się 15. kolejka, kiedy zajmująca wówczas trzecią lokatę Straż Pożarna mierzyła się z liderującym Metaltechem. Dzięki bramce Roberta Dikau strażacy wygrali 1:0 i odskoczyli Metaltechowi na dwa punkty. W kolejnych trzech seriach gier zawodnicy Straży Pożarnej sięgnęli po komplet zwycięstw, pieczętując końcowy triumf po ograniu w ostatniej kolejce Cedrobu. Z walki o końcowe zwycięstwo na własne życzenie wypisała się ekipa Reckitt Benckiser, niespodziewanie remisując z Fix Store.

Straż Pożarna zakończyła rozgrywki mając na koncie 13 zwycięstw, remis i 2 porażki. Podium uzupełnią, choć nie wiadomo jeszcze w jakiej kolejności, Twormet i właśnie Reckitt Benckiser. Ostatnie mecze tegorocznej edycji zostaną rozegrane w piątek, 16 marca. Pełną tabelę można znaleźć TUTAJ.

(fot. MKS Ciechanów)

Poznaliśmy już zwycięzcę ciechanowskiej Ligi Zakładowej! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Piłka Nożna, Ciechanów - więcej informacji