:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Pożary w budynkach mieszkalnych w Ciechanowie i Gołyminie

Pożary, Pożary budynkach mieszkalnych Ciechanowie Gołyminie - zdjęcie, fotografia

Dwa zgłoszenia dotyczące pożarów w budynkach mieszkalnych odebrała w ostatnich dniach ciechanowska straż pożarna. Jedno dotyczyło bloku, drugie - domu jednorodzinnego.

Najpierw w piątek (9 lutego) tuż przed północą strażacy otrzymali zgłoszenie o rzekomym pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Szwanke w Ciechanowie. Po dojeździe na miejsce okazało się, że na klatce schodowej faktycznie wyczuwalny jest zapach spalenizny. Nie stwierdzono jednak zadymienia. Po sprawdzeniu mieszkań okazało się, że w jednym z lokali doszło do ... przypalenia garnka z mlekiem. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako fałszywy alarm w dobrej wierze.

Do faktycznego pożaru doszło za to w Gołyminie. Ogień pojawił się w kotłowni jednego z domów jednorodzinnych przy ul. Wiosennej. Do zdarzenia doszło w niedzielę (11 lutego) przed godz. 18:00. Właścicielka domu jeszcze przed przyjazdem strażaków zdołała wodą ugasić pożar. Doznała jednak przy tym urazu, bowiem uderzyła się o kant drzwi. Okazało się, że doszło do zwarcia. Strażacy oddymili pomieszczenie, w którym pojawił się ogień. Poszkodowana kobieta została opatrzona na miejscu przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.

(fot.arch.)

Pożary w budynkach mieszkalnych w Ciechanowie i Gołyminie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl