:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  29°C bezchmurnie

Pożar w pobliżu ciechanowskiego szpitala

Pożary, Pożar pobliżu ciechanowskiego szpitala - zdjęcie, fotografia

Prawie dwie godziny strażacy walczyli z pożarem w pobliżu Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie. Istniało duże ryzyko rozprzestrzenienia się ognia.

Do zdarzenia doszło we wtorek (10 kwietnia) około godziny 17:25. Po dojeździe straży pożarnej okazało się, że na nieużytkach rolnych płonie trawa. Ogień obejmował obszar około 3 arów. Na miejscu panowało duże zadymienie. Jak relacjonują strażacy pożar groził rozprzestrzenianiem się na większą powierzchnię. Za pomocą tłumicy oraz prądu wody ugaszono ogień. Przyczyną zdarzenia, jak zazwyczaj w przypadku pożaru trawy, było najprawdopodobniej podpalenie.

Straż pożarna przypomina, że wypalanie traw jest bezwzględnie zakazane.

(fot. KPPSP Ciechanów)

Pożar w pobliżu ciechanowskiego szpitala komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-12 17:48:34

    Dobre sobie... Ps nie walczyli z pożarem bo górka już się ledwo tliła... gasili tylko niedopalki.... A dwa to było 6 strażaków z czego 3 się patrzyli a 3 gasilo trawe ledwo tlaca się... cała akcja trwała około 1 H

  • Cynik - niezalogowany 2018-04-12 20:51:03

    Wszyscy zostaną hojnie nagrodzeni za tę biurową akcję. Ci co stali i ci co gasili.

Dodajesz jako: Zaloguj się