:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Pożar w domu w Gołyminie

Pożary, Pożar Gołyminie - zdjęcie, fotografia

Aż sześć jednostek straży pożarnej zostało zadysponowanych do pożaru w jednym z domów w Gołyminie-Ośrodku. Na miejscu okazało się, że zapaliła się jedynie ... pralka.

Wszystko wydarzyło się w ubiegły poniedziałek (16 października). Około godz. 10:30 ciechanowska straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w piwnicy domu jednorodzinnego na terenie Gołymina. Z uwagi brak szczegółowych informacji i możliwe duże zagrożenie, na miejsce skierowano aż sześć zastępów - 4 PSP i 2 OSP. Po dojeździe okazało się, że doszło jedynie do pożaru pralki. Mieszkańcy budynku znajdowali się na zewnątrz. Mało tego domownicy sami zdołali już wynieść na podwórko spaloną pralkę.

W tej sytuacji strażacy sprawdzili budynek i instalacje oraz przy użyciu wentylatora oddymili pomieszczenia. Przyczyną pożaru było najprawdopdobniej zwarcie instalacji w pralce. Straty oszacowano na ok. 1 tys. zł.

Pożar w domu w Gołyminie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl

Pożary, Gołymin Ośrodek - więcej informacji