:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  30°C bezchmurnie

Pożar w budynku wielorodzinnym przy ul. Płońskiej (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku pożaru, który wybuchł w jednym z budynków przy ul. Płońskiej w Ciechanowie. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

Wszystko wydarzyło się w sobotę (10 lutego) około godz. 19:40 w parterowym budynku wielorodzinnym. Po dojeździe strażacy zastali zadymione mieszkanie oraz korytarz. Z uzyskanych informacji wynikało, że w lokalu przebywa starsza kobieta. Drzwi wejściowe do mieszkania były otwarte. W jednym z pokoi znajdował się piec kaflowy, w którym było rozpalone a drzwiczki od niego były otwarte. Obok stał palący się fotel. W kolejnym pomieszczeniu odnaleziono kobietę. Miała okopconą twarz i nogi oraz nadpalone włosy. Natychmiast została ewakuowana na zewnątrz, gdzie udzielono jej pomocy.

Z uwagi na duże zadymienie strażacy musieli pracować w aparatach ochrony dróg oddechowych. Odłączyli w budynku energię elektryczna, a następnie ugasili płonący fotel oraz szafę. Pomieszczenie oddymiono. Wszystkie dostępne mieszkania sprawdzono detektorem wielogazowym. Nie było konieczności ewakuacji pozostałych mieszkańców budynku. Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala na badania.

Cała akcja trwała niespełna półtorej godziny. Wzięły w niej udział dwa zastępy PSP Ciechanów.

(fot. KPPSP Ciechanów)


Pożar w budynku wielorodzinnym przy ul. Płońskiej (zdjęcia) komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-15 12:58:23

    Ugasili szybko ale na ich przyjechanie to trzeba czekać z godzinę

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl