:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Pożar samochodu i poszycia lasu [zdjęcia]

Dwa zastępy straży gasiły pożar samochodu osobowego oraz poszycia lasu, który wybuchł w trakcie rajdu. Pojazd uległ całkowitemu zniszczeniu.

Wszystko działo się w niedzielę (5 sierpnia) około godz. 11:40 w miejscowości Ulatowo Żyły (powiat przasnyski) na trasie Rajdu Polskiego Safari. W płomieniach stanął tam Nissan. W momencie przybycia strażaków auto było całkowicie objęte ogniem. Osoby podróżujące pojazdem próbowały ugasić pożar za pomocą gaśnic, jednak bezskutecznie.

Strażacy podali na płonące auto dwa prądy wody. Ze względu na duże zadymienie prowadzili działania w aparatach ochrony dróg oddechowych. W wyniku pożaru spłonęło również około 15 m2 poszycia lasu.


(fot. KPPSP Przasnysz)

Pożar samochodu i poszycia lasu [zdjęcia] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-08 18:39:13

    Obciążyć organizatora rajdu, za spowodowanie zagrożenia pożarowego lasu w okresie suszy oraz zniszczenie środowiska. Tak, żeby mu się odechciało safari raz na zawsze !

  • Gość - niezalogowany 2018-08-08 20:44:18

    Tak powinien ponieść koszty.Taka susza w lasach a tu rajd samochodowy.

  • ciocia jadzia - niezalogowany 2018-08-09 06:23:55

    ja tam wole schabowe od mielonych

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ciechanowinaczej.pl